I v dalším říjnovém víkendu si přijdou fotbaloví fanoušci na své.

Již v pátek 11.10.2013 se hraje v Mochtíně mistrovské utkání OP ml.žáků - So Mochtín - So Pačejov a to se začátkem v 16,30 hodin. Další zápasy našich týmů jsou nalosovány na víkend 12. a 13. října 2103.  Volno mají tentokráte jen naši st. žáci

Sobota 12.10.2013

.. již ve 14,00 hod. doma v Mochtíně se hraje zápas III.třídy mužů  -  Sokol Mochtín "B" - TJ Žihobce .  Utkání slibuje velkou bitvu o čelo tabulky. Naše mužstvo je zatím na skvělém 1.místě tabulky, ale Žihobce se již dotáhly a jsou o pouhé tři body zpět na 3.místě. I náš soupeř již hrával okresní přebor a v této sezoně se mu zatím vede výborně, usiluje o návrat. Nominace "B" týmu Mochtína bude opět dojednávána na pátečním treninku, hráči, kteří nemohou přijít musí dát o sobě jasně vědět, zda budou na zápas či ne - VČAS, aby se dala provést donominace !

Neděle 13.10.2013

.. od 10,00 hod. hraje naše ml. přípravka na turnaji v KLATOVECH  (hřiště v Podhůrčí !)

.. od 10,00 hod. doma v Mochtíně - KS dorostu Sokol Mochtín FK Staňkov

.. od 15,00 hod. venku - I.A třída mužů Chodský Újezd - Sokol Mochtín "A".  K zápasu se jede auty, spol. odjezd z Mochtína bude ve 12,35, z Klatov od pošty ve 12,45 hodin. Domácí tým doma naděluje, zatím v soutěži nastřílel nejvíce branek - 30. V tabulce I.A třídy má ale Mochtín o 1 bod více a tak utkání slibuje velkou bitvu o body. Nominace hráčů byla provedena po pátečním treninku, zde je : Rajtmajer, Dolejš Ji. a T., Staněk, Šťastný, Plánička, Smolík, Babka, Špindler, Cihlář, Kul, Zahradník, Švátora, Flodr, Schejbal

Připomínám, že trenink mužů je v pátek 11.10. od 18,00 hod. - použito bude i umělé osvětlení - účast by měla být maximální !!

... ve středu 9.10. se hrálo vložené kolo OP ml. žáků. Mochtínští kluci hráli v Dlouhé Vsi, kde vyhráli 4:0,když branky stříleli : Martin Kapusta, Filip Ouřada, Ladislav Potužník a Michal Pytlík.  Blahopřejeme !