Zahájení letní přípravy na nový soutěžní ročník 2013/14 se nezadržitelně blíží. Proběhnul již losovací aktiv v Plzni, který již na pevno stanovil rozlosování pro podzim 2013 a to jak pro muže "A" (I.A třída), tak i pro náš dorost (KS). Losovací aktiv OFS Klatovy se bude konat 9.7.2013, na něm proběhne rozlosování okresních fotbalových soutěží. I o nich Vám pak následně podám stručnou informaci.

Muži "A" So Mochtín  budou zajíždět k 1.mistrovskému utkání I.A třídy v sobotu 18.8.2013 do Města Touškov, doma se pak v neděli 18.8. představí svým fanouškům proti So Křimice. Mezi 16 účastníky této I.A třídy narazí Mochtín ještě postupně na Staňkov, Černice, Zruč, Spálené Poříčí, Žihle, Chlumčany, H.Týn, Chodský Újezd, Doubravku "B", Rozvadov, Nýrsko, Svéradice a Nýřany - bude to náročná soutěž !

Dorostenci So Mochtín zahájí svojí krajsou soutěž o 14 dní později, kdy v 1.kole v neděli 25.8. doma přivítají Merklín, pak pojedou do Chanovic, dále na ně budou čekat tito soupeři : Nýrsko, Blovice, Holýšov, H.Týn, Stod, Staňkov, Luby, Postřekov, Dlouhá Ves, Chotěšov a Kdyně.

S novým soutěžním ročníkem 2013/2014 přichází do Mochtína i nový trenér mužů, kterým je zkušený Jiří TOMAN z Klatov.  Převezme trenérskou taktovku hlavního trenéra po Stanovi Jarabicovi, který během jednoho roku dokázal se svým spolupracovníkem Jardou Cihlářem dát v Mochtíně dohromady tým, který s jasnou převahou vyhrál I.B třídu a postoupil do I.A třídy! Svoji trenérskou práci dělal na 100 % při svém náročném zaměstnání, dokázal hráče získat k poctivému trenování i k potřebnému přístupu k zápasům. Patří mu ode mne, hráčů, i od všech fanoušků mochtínského fotbalu upřímné poděkování nejen za tento mimořádný trenérský úspěch, ale i za jeho celou hráčskou kariéru v Mochtíně. Patřil vždy k ozdobám mochtínského fotbalu !

Letní příprava mužů So Mochtín bude zahájena v pondělí 15.7.2013, trenovat se bude v této letní přípravě třikrát týdně (pondělí - středa - pátek a to vždy od 18,30 hodin ) + víkendové zápasy, které uvedu později. Sraz na treninky je v Mochtíně vždy kolem 17,15 hod., aby se v 18,30 již začalo trenovat, k účasti jsou zváni všichni muži "A" i "B" týmu + dorostenci J.Bejvl a J.Žiak, mohou bez ostychu chodit i další dorostenci, kteří poctivým trenováním mohou jen a jen získat další zkušenosti navíc !

Ten, kdo se nemůže treninku zúčastnit, řádně se předem omluví se zdůvodněním ! Můžete SMS či zavoláním na mob. - 605 357370 - děkuji .

P O Z O R   brigáda - přijď pomoci !!!

Na úterý 2.7.2013 svolávám  b r i g á d u na hřišti v Mochtíně !  Některé kluky mám již osobně zajištěné, další rádi mezi námi přivítáme. Sraz je v 18,00 hodin, budeme zapískovávat "jizvy" na hřišti, kterých je na něm po náročné jarní sezoně nespočet, terén hřiště je v hodně nekvalitním stavu, musí se dát opět do kupy! Musí se nejen opravit, ale musí si i odpočinout, regenerovat !

Proto též prosím všechny hráče (od žáčků počínaje) i trenéry, o letní přestávce je vstup na hlavní plochu hřiště  zakázán !  Respektujte tuto zásadu.  Děkuji