Fotbalová sezona 2012/13 končí, na pořadu je však ještě několik zápasů. Ten nejdůležitější, o záchranu v okresním přeboru, sehraje náš "B" tým mužů So Mochtín doma se Sokolem Běšiny.

Soupeř z Běšin je také namočen do sestupu a tak to bude zápas pravdy - kdo z koho. Ve hře je ještě So Velký Bor, který hraje v Lubech s místní zálohou a též se ho týká sestupová matematika. Oba tyto zápasy se hrají dnes v sobotu 15.6.2013 od 17,00 hodin, bohužel, ve stejný den i hodinu hraje Mochtín "A" venku ve St.Plzenci se Štěnovicemi, takže to tentokráte bude jen na hráčích "B" týmu a dorostencích. Věříme však, že to zvláídnou !

V pátek po treninku byla provedena nominace na sobotní zápasy a jak je zvykem, hned večer v pátek dávám článek s nominací na náš web. Bohužel, měl jsem porouchaný internet (a stále mám) a tak to píši až dnes - v sobotu dopoledne v Mochtíně u kamaráda. Omlouvám se za to a doufám, že jste si nominaci i pokyny stačili ještě přečíst, aby nedošlo k nějakým komplikacím. Hlavně upozorňuji kluky z "A" týmu, že se hraje ve St.Plzenci a proto budeme odjíždět (auty - ne autobusem) již o něco dříve !

Sobota 15.6.2013

..od 14,30 hod. v Mochtíně - OP st. žáků So Mochtín - So Měčín

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - OP mužů So Mochtín "B" - So Běšiny.   Sraz vedení i hráčů je v 16,00 hod. - nominac: Sysel,Sukovatý,Nováček,Šťastný,Zahradník,Švátora P.,Kloupar,Bejvl,Potužník, Bláha,Matoušek,Žiak J., Křivánek, Troch, Rubáš

.. od 17,00 hod. ve St.Plzenci - I.B tř. mužů So Štěnovice - So Mochtín. K zápasu jedeme auty, společný odj. z Mochtína je v 15,00 hod., z Klatov od pošty pak v 15,10 hodin. Nominace : Rajtmajer, Dolejš Ji. a T., Kul, Flodr, Babka, Cihlář. Staněk, Hrudička, Plánička, Schejbal  -  předpokládám, že pojedou jen 3 auta (J.Cihlář, J.Dolejš, P.Staněk)

Jedná se o poslední zápasy mužů sezony 2012/13 a tak věřím, že je důstojně dohrajeme a hlavně bez zranění se pak po jejich skončení sejdeme k posezení na dokopné,  která se uskuteční po příjezdu áčka mužůů ze St.Plzence, v cca od 20,00 hodin.

Neděle 16.6.2013

.. od 10,00 hod. v Mochtíně KS dorostu - So Mochtín - FC Holýšov. Poslední a klíčový zápas o 1.místo pro oba týmy ! Mochtín vede tabulku, Holýšov je o dva body zpět a tak z toho je vidět, že našim klukům by stačila k historickému 1.místu v této soutěži jen remisa. Je však třeba hrát na vítězství, všichni budeme našim klukům držet palce ! A to již i proto, že museli stejní kluci bojovat nejen za svůj dorostenecký tým, ale i za "A" i "B" družstva mužů. V těch na druhou stranu získávali obrovské herní zkušenosti, které následně uplaňují i ve své dorostenecké soutěži.

.. od 14,00 hod. v Bolešinech - OP ml. žáků - SK Bolešiny - Mochtín

Poslední dohrávky našich mládežníků :

.. středa 19.6. od 17,30 hod. v Zavlekově - OP ml.žáků So Nal. Hory - So Mochtín

.. čtvrtek 20.6. od 17,30 hod. v Janovicích - OP ml. žáků FK Du. Janovice - So Mochtín

.. i těmto našim šikovným fotbalistům držíme palce do posledních bojů, děkujeme jim zároveň za jejich vzornou reprezentaci !