Poslední květnový víkend 25. a 26.5.2013 přináší další fotbalové zápasy, ve kterých budou naši fotbalisté Sokola Mochtín bojovat o další mistrovské body. Závěr soutěžního ročníku 2012/13 se blíží, odehrát zbývá poslední 4.kola a tak se stupňuje napětí jak na čele tabulek, tak i na jejich konci, kde se bojuje o záchranu.

Pohled na tabulku I.B třídy, sk. B je více než radostný. Náš "A" tým je na 1.místě s 11 bodovým náskokem a své postavení by chtěl uhájit. Tabulku KS dorostu vede i náš dorost, ale s menším náskokem a v Kasejovicích, kam zajíždí v neděli dopoledne, to nebude mít vůbec jednoduché. V poklidu odvádí svoji dobrou práci i naše žákovské týmy, které patří v letošní sezoně opět k lepším týmům okresu, dobře reprezentují náš klub i obec. To samé se týká i našich ml. i st. přípravek, které objíždí turnaje po celém okrese a daří se jim se střídavými úspěchy. Kluci sbírají zkušenosti, ti kteří vydrží, budou jedou také reprezentovat TJ Sokol Mochtín ve vyšších soutěžích. Bohužel, i v letošním ročníku je na "padáka" z okresního přeboru naše béčko mužů, ve kterém se mění sestava prakticky každý zápas, ale kde je velkým pozitivem to, že se zde začínají zabydlovat někteří naši dorostenci, ve které vkládáme značné naděje. Zimní přípravu řada hráčů béčka hodně podcenila a tak není divu, že soupeřům stačí max. do 60.minuty, pak odpadávají kondičně i herně. I tak se i letos pokusíme tomuto týmu pomoci k záchraně, ale přál bych si, aby si toho, že mohou hrát OP (nejvyšší soutěž v okrese) hráči tohoto týmu více vážili a něco více pro to dělali !!!

Již v pátek 24.5. se od 17,00 hod. hraje v Mochtíně zápas OP ml.žáků MOCHTÍN - MĚČÍN

Sobota 25.5.2013

..od 10,00 hod. v Pačejově turnaj starších přípravek (Pačejov, Bolešiny,Mochtín,  Luby "B")

..od 14,00 hod. - OP st. žáků TJ Sušice "B" - So Mochtín (pozor - je to změna na sobotu!)

.. od 17,00 hod. - OP mužů  Sokol Velký Bor - Sokol Mochtín "B" . K důležitému zápasu o udržení se v OP se jede auty, spol. odjezd z Mochtína od hřiště je v 15,30 hod.

Neděle 26.5.2013

..od 10,00 hod. v Horažďovicích - turnaj ml.přípravek (Horažďov.B, Klatovy A, Mochtín a Sušice B)

..od 10,30 hod. - KS dorostu TJ Kasejovice - So Mochtín. K utkání se jede autobusem, odj. z Mochtína v 8,40, z Klatov (od Beránka) v 8,50 hod.

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - I.B třída mužů Sokol Mochtín - TJ Žichovice

Srdečně zveme naše příznivce na uvedený program, našim fotbalistům přejeme hodně úspěchů !