Další turnaj v halové kopané připravil náš fotbalový oddíl TJ Sokol Mochtín na sobotu 16.2.2013 a to pro starší žáky.

Tentokráte se tato tradiční mochtínská akce nebude odehrávat v hale ZŠ Čapkova (předost dostal futsal mužů a florbal), ale v tělocvičně ZŠ Plánická, na Vodojemu v Klatovech.

Je přihlášeno 8 družstev, která si to nejdříve rozdají ve dvou skupinách systémem každý s každým, pak přijdou na řadu dva semifinalové zápasy a nakonec zápasy o konečné umístění.

Ve sk. "A" budou hrát : So Mochtín "A", So Hradešice, SK Letiny a SK Bolešiny

Ve sk. "B" pak : Start VD Luby, So Střelské Hoštice, So Mochtín "B" a So Nal.Hory

Sraz přihlášených družstev i pořadatelů je v 8,00 hod. u tělocvičny na Vodojemu, ihned následuje prezentace, předání soupisek a rozcvičení mužstev, v 8,30 pak je slavnostní zahájení.

Je připraveno již i rozlosování a časový pořad turnaje. Hned v úvodním utkání (zač. v 8,35 hod.) se utká So Mochtín "A" s SK Bolešiny, následují zápasy Luby - Nal. Hory, Hradešice - Letiny, Střelské Hoštice - Mochtín "B", atd.

Jak vidíte - trenér So Mochtín Tomáš Kapusta staví do turnaje dva týmy a to hlavně proto, že má kluků dostatek a také proto, aby si co nejvíce zahráli a byli dobře připraveni na mistrovské jaro 2013 !

Srdečně zveme na turnaj nejen rodiče našich mladých fotbalistů, ale i další příznivce Sokola Mochtín !