Mistrovský podzim 2012 jsme dohráli za solidního počasí a na dobrých terénech, nyní nás již všechny zaskočila pravá zima !

V krátké zimní přestávce musíme udělat několik důležitých věcí, mezi nimi to bude i povinná výměna registračních průkazů všech fotbalistů Sokola Mochtín od mladší přípravky až po muže ! Pro požadovanou výměnu RP musí každý hráč dodat svoji aktuelní fotografii a to ve formátu jako na cestovní pas. Prosím o předání fotografií od trenérů jednotlivých týmů a to nejpozději do 15.prosince 2012 !   Jednotlivci mi fotku mohou poslat i poštou domů na adresu : Karel Šot, TĚŠETINY 11, 339 01 Klatovy. Na zadní stranu fotky uveďte vždy čitelně hůlkovým písmem jméno a příjmení ! Děkuji

Pro udržování fyzické kondice jsme pro naše mládežníky zajistili tělocvičny, kam začínají již nyní od začátku prosince 2012 se svými trenéry chodit.

Ml. a st. žáci  - každé pondělí (začínají 3.12.) od 16,00 do 17,30 hod. v hale ZŠ Čapkova v Klatovech

St. přípravka  - kžadé úterý (začíná 4.12.) od 18,00 do 19,00 hod. v tělocvičně Gymnázia v Klatovech

V tomto roce 2012 připravujeme ještě dvě (tradiční) sportovní akce :

"O Vánočního kapra " - turnaj amaterů ve st. tenisu (žactvo,dorost, dospělí) - neděle 23.12. v tělocvičně ZŠ v Mochtíně od 13,30 hod. žactvo, od 14,30 hod. pak společně dorost a muži. Určeno pro hráče nehrající mistrovské soutěže ve st. tenisu. Počítejte s tím, připravujte se !

"Rozlučkový turnaj s r.2012 v halové kopané" - pro hráče So Mochtín a jejich kamarády (dorost, muži, trenéři) -uskuteční se tradičně ve velké hale ZŠ Čapkova v Klatovech a to v sobotu 29.12.2012 se začátkem v 9,00 hod. -prezentace od 8,30 do 8,40 hod. Hraje se o putovní pohár, proběhne i tradiční ocenění a vyhlášení nejlepších sportovců TJ Mochtín roku 2012 !