Za nečekaně pěkného počasí byly odehrány o víkendu 24. a 25.11.2012 dohrávky krajských soutěží. Naše áčko mužů hrálo v sobotu v Žichovicích, kdy vyhrálo až po velkém boji 1:0. Domácí Žichovice klesly hluboko do sestupových vod, naši muži "A" si naopak upevnili 1. místo v tabulce I.B třídy sk.B, kterou vedou se čtyřbodovým náskokem před Měčínem (27 bodů), Hradešicemi (26) a ZČE Plzeň "B" (24). Naši dorostenci pak druhý den v neděli porazili na domácím hřišti poslední Kasejovice 6:0, upevnili si 3.místo v krajské soutěži a to je na nováčka skvělý výsledek. Blahopřejeme !

Sobota 24.11.2012

I.B tř. mužů - TJ Žichovice - Sokol Mochtín  0 : 1 (0:0). Dohrávka se hrála za pěkného podzimího počasí, ale na hodně nerovném terénu, který dělal potíže hráčům obobou stran, našim však větší. Domácí vstoupili do zápasu hodně aktivně, plných dvacet minut měli více ze hry i více šancí. Mochtín, který odjel k zápasu bez tradičních opor (P.Švátora, Babka, Flodr) se zaměřil na pozornou obranu, z brejků se pak pokoušel o ohrožení branky Žichovic. Do největší šance se ve 25.minutě dostal náš Ji.Dolejš, ale jeho golové zakončení zázračně vychytal domácí golman Sládek. I po změně stran chtěli domácí strhnout vítězství na svoji stranu. Vytrvale se hnali do útočení, ale pomalu a jistě bylo vidět, že jim ubývá sil. Jejich zakončení nemělo přesnost, zbytek pochytal náš brankař Petr Rajtmajer. Postupem času získával územní převahu Mochtín a měl i šance. Ta nějvětší přišla v 80.minutě, kdy byl v úniku podražen ve vápně náš Jan Voráč a z nařízené penalty se náš kapitán Jiří Dolejš nemýlil - 0:1. Mochtín mohl přidat i pojišťovací gol, ale Ji. Dolejš 2x zakončoval nad, Pavel Staněk ve vyložené šanci z malého vápna byl málo důrazný. V samotném závěru se dostali do slibné šance i domácí, ale střela z úhlu minula Rajtmajerovu branku, stav se neměnil, Mochtín uhrál v Žichovicích cenné tři body. Rozhodčí Miloš Harmady, AR1 Hovorka Milan, AR2 Hessová Tereza, ŽK 3:2, 80 diváků.  Sestava : Rajtmajer P., Staněk P., Hrudička A., Dolejš T., Špindler V., Sysel P.(82. Novák Zd.), Dolejš Ji., Kašpar V., Cihlář J., Plánička Zd. (85. Šup O.), Voráč J. , branka : DOLEJŠ Jiří  - 1

Muži "A" So Mochtín přezimují v čele tabulky I.B třídy s 31 bodem a skorem 36:13, když 9x vyhráli, 3x remisovali a jen 1x prohráli. Na tak skvělé a mimořádné bilanci mají zásluhu nejen všichni hráči týmu, ale i nová trenérská dvojice, která mužstvo v novém ročníku vedla a to Stano JARABICA a Jaroslav CIHLÁŘ ml. - poděkování patří všem !

Neděle 25.11.2012

Krajská soutěž dorostu - Sokol Mochtín - TJ Kasejovice  6 : 0 (3:0). Hosté z Kasejovic jsou též nováčkem krajské soutěže, jako náš tým, ale uzavírají tabulku. Přesto v Mochtíně drželi s našim týmem krok až do 35.minuty, kdy se k solu odhodlal Jakub Bejvl a přesně ho zakončil - 1:0. Pak ještě do poločasu přidal další dvě branky Honza Potužník a bylo prakticky rozhodnuto. Brzo po přestávce stejný hráč zvýšil již na 4:0, prezentoval se tak čistým hatrickem (!) a to nebylo vše. Do listiny střelců se pak ještě zapsali znovu J.Bejvl a T.Kuželík, Mochtín vyhrál hladce 6:0 a upevnil si 3.místo v tabulce za vedoucím Holýšovem a Chanovicemi. Zápas odřídila Tereza Hessová, ŽK 1:3, 20 diváků, branky : Jan POTUŽNÍK - 3, Jakub BEJVL - 2, Tomáš KUŽELÍK - 1. Stínem utkání bylo smolné zranění A.Hrudičky, který si při pádu vymknul malíček levé ruky a skončil v nemocnici. Držíme mu palce, celý podzim 2012 odváděl skvělou práci, propracoval se i do základu "A" týmu mužů !

Dorostenci So Mochtín - získali ze 13 podzimních zápasů 31 bodů a skore 36:9, když 10x vyhráli, 1x remisovali a jen 2x těsně o gol prohráli (doma s Chanovicemi a venku za přispění rozhodčího v Merklíně). I dorostencům patří velké uznání a poděkování za vzornou reprezentaci, včetně trenéra Jaroslava Pavlíka a jeho pomocníka Stanislava Bejvla