V prvním listopadovém víkendu 2012 se bude hrát v Mochtíně jen jeden fotbalový zápas. Muži "A" v něm v neděli 4.11. přivítají od 14,00 hod. Sokol Blovice ! Soupeř hrál ještě v minulém ročníku I.A třídu, nebude to jednoduchý zápas, přijďte povzbudit naše hochy, kteří zatím stále vedou tabulku I.B třídy, sk. B !

Již zítra, v sobotu 3.listopadu 2012 jsou na pořadu tři zápasy, ve kterých budou naši žáci hrát v Měčíně, dorostenci v Kolovči a muži "B" derby okresního přeboru ve Vrhavči.  Pro naše žáky to bude poslední zápas podzimu, na naše dorostence a muže však čekají ještě další utkání.

V sobotu 3.11.2012

.. od 10,00 hod. - OP st. žáků - Sokol Měčín - Sokol Mochtín

.. od 10,00 hod. - KS dorostu - Slavoj Koloveč - Sokol Mochtín, jede se auty, spol. odjezd z Mochtína je v 8,15 hod., z Klatov v 8,25 hod. dle pokynů trenéra J.Pavlíka

.. od 14,00 hod. - OP mužů - Sokol Vrhaveč - Sokol Mochtín "B". K utkání se jede auty hráčů, společný odjezd z Mochtína je ve 12,40 h., z Klatov z parkoviště od Kauflandu ve 12,50 hod. Drezy + RP má s sebou již TR J.Kolárik a zde je nominace hráčů : Kolárik J. ml., Nováček, Sysel, Kloupar, Zahradník, Voráč, Sukovatý, Šťastný, Kubala (?), Jarabica - další doplnění nominace provede J.Pavlík z dorostenců , (případné omluvy obratem na 605357370 - K.Šot, aby mohla být zajištěna náhrada ! Děkuji.

Neděle 4.11.2012

.. od 14,00 hod. doma - I.B třída mužů - Sokol Mochtín - Sokol Blovice. Sraz hráčů i vedení do 13,00 hod., nominace : Rajtmajer, Dolejš Ji. + T., Šátora P., Hrudička, Staněk, Špindler, Babka, Plánička, Cihlář, Flodr, Kašpar V., Voráč, Sysel, Zahradník. I zde platí - omluvy obratem na St. Jarabicu (606418722), aby mohla být případně zajištěna náhrada. Děkuji

Srdečně zveme všechny naše příznivce - těšíme se na Vaši návštěvu !