Čas letí, blíží se konec měsíce října a také konec podzimní části mistrovské sezony 2012.

Než se jednotlivé týmy "rozeběhnou" ke krátké podzimní a zimní pauze je nutné zajistit důležité věci !

a) odevzdání financí od hráčů jednotlivých týmů za členské příspěvky - II.pololetí 2012. Termín výběru byl do 20.9.2012, někteří trenéři již tuto povinnost splnili, ale někteří ještě NE !

b) výběr fotografií hráčů, pro výměnu registračních průkazů ! Ty se budou vyměňovat v zimní přestávce a to hromadně, když na PKFS do Plzně bude na určený den přizván zastupující funkcionář klubu a ten musí mít všechny RP a fotky k výměně k dispozici s sebou !  Fotografie hráčů musí být aktuelní o to o rozměru (jako na pas) 3,5 x 4,5 cm, na její zadní stranu se napíše čitelně příjmení, jméno a datum narození. Fotografie se seznamem hráčů, kteří foto odevzdali, předejte K.Šotovi co nejdříve !  Musíte je získat i od hráčů, kteří hrají minimálně, či jen nárazově. Kdo nebude mít RP vyměněn, nebude moci na jaře 2012 hrát mistrovské soutěže !!! Bude platit jen RP s vyznačeným Identifikačním číslem. Výměna bude provedena na regsitračních úsecích FAČR zdarma. Za dodatečnou výměnu se ale již bude platit !

Vyměňovat se nebudou pouze ty RP, které byly vydané po 1.7.2012. Ty již obsahuji  uvedené ID, ale v našem oddíle je jich minimálně.

Případné další dotazy na : Karel Šot - 376 315974, mob. 605357370  - děkuji