Výbornou bilancí se mohou pochlubit naši "A" muži. V posledních 4 zápasech nepoznali hořkost porážky, po 5.kole se vyhoupli do čela tabulky I.B třídy - blahopřejeme ! V posledním utkání doma porazili Švihov 5:1, 3 body ze Stoda přivezli i naši dorostenci, ml. žáci doma porazili Plánici 11:2, st. žáci přivezli 1 bod z Nezamyslic za remisu 3:3, stejně tak i muži "B", kteří dokázali nečekaně uhrát remisu 2:2 v Horažďovicích s místní zálohou.

...22.9.2012  - I.B tř. mužů - So Mochtín - FC Švihov  5 : 1 (1:1). Mochtín se proti nadšeně bojujícímu soupeři nemohl dlouho prosadit. Až ve 38.minutě utekl po levé staně J.Cihlář a z jeho přihrávky skluzem Tom. Dolejš otevřel skore. Tlak Mochtína sílil, přišel však brejk hostí a Kašpárek golem do šatny srovnal na 1:1. Brzo po změně stran ale přišlo KO pro soupeře v podobě tří branek v jeho síti. V rozmezí od 54. do 57. minuty dal dvě branky Jarda Cihlář a jednu přidal hlavou Jiří Dolejš, Mochtín vedl již 4:1 a byl na cestě za dalším vítězstvím. To mohlo být při lepší produktivitě v zakončeni daleko vyšší, ale nakonec to bylo "jen" 5:1, když účet dělovkou podtrhl střídající Jan Voráč v 85.minutě. Rozhodčí Holeček z Hluboké, ŽK 0:1, 60 diváků. Branky : Jaroslav CIHLÁŘ 2, Tomáš DOLEJŠ,Jiří DOLEJŠ, Jan VORÁČ

.. 23.9. - OP mužů - FK Horažďovice "B" - So Mochtín "B"  2:2 (2:1), p.kopy 5:4. Domácí záloha měla po celé utkání jasnou převahu a spoustu šancí na goly. Naštěstí se jí však v koncovce vůbec nedařilo a tak naše béčko nakonec uhrálo šťastnou remisu 2:2 a z Horažďovic přivezlo cenný 1 bod. Dva si do tabulky připisují domácí, kteří vyhráli následné penalty 5:4 (za Mochtín B se netrefil J.Voráč, domácí proměnili všechny). Skore otevřel již ve 13.minutě domácí Koc, v 19. ale L.Kolárik v pádu posunul míč J.Voráčovi a ten se trefil přesně k tyči - 1:1. Domácí šli do vedení 2:1 ve 38.minutě a do poločasu mohli klidně vyhrávat 6:1, trestuhodně však šance zahazovali. To se jim nakonec vymstilo. Ve II.poločase měli sice další golovky, ale nedali je. Naopak, po průniku a podražení Lukáše Kolárika ve vápně golmanem se kopala penalta a tu bezpečně proměnil Petr Švátora - srovnal v 70. minutě na 2:2. Rozhodčí Kurc, hráno bez karet, branky :  Jan VORÁČ, Petr ŠVÁTORA (z pok.kopu), 8 diváků !

..23.9. - KS dorostu - Stod - Mochtín  1 : 5 (0:2). Náš tým trápí marodka, ale nakonec zápas ve Stodu zvládl. Vyhrál další zápas, v tabulce se posunul s 12 body již na 4.místo. Branky : J.POTUŽNÍK - 2, RAŠEK, KUŽELÍK, MADERA

..23.9. - OP starších žáků - Nezamyslice - Mochtín 3 : 3 (3:1), p.kopy 3:2. Domácí vedli již 3:1, ale naši kluci to ve II.poločase zvládli, srovnali na remisu. Škoda jen, že také nezvládli pokutové kopy. Branky : Pretzelmayer - 2, Šafránek , rozhodčí Lojík

.. 21.9. - OP mladších žáků - Mochtín - Plánice  11 : 2 (5:0). Soupeř je na posledním místě tabulky a tak zvítězit bylo pro Mochtín povinností. Branky : R.Mužík - 6, L.Potužník - 2, P.Toman, Petr Pretzelmayer a Jakub Pretzelmayer - po 1, rozhodčí P.Švátora

Za pěkné výkony a cenné bodové zisky našim fotbalistům děkujeme a blahopřejeme !!!