V sobotu 22.9.2012 hostí muži "A" So Mochtín v dalším kole I.B třídy FC Švihov. Bude to zajímavé derby, ve kterém našim fotbalistům půjde o špic tabulky, hostům naopak o zisk bodů k odražení se ze dna tabulky.  Ke svému dalšímu turnaji zajíždí v sobotu i naše mladší přípravka - tentokráte do Sušice (zač.ve 13,00 hod.). Další zápasy o mistrovské body odehrají naše další týmy v neděli a to na hřištích svých soupeřů

V týdnu před víkendem odehráli naši ml. a st. žáci svá vítězná utkání na domácím hřišti. Staršíci porazili Kašperské Hory 3:1, mladšíci So Mochtín pak porazili Janovice 4:3 a dnes v pátek navíc i Plánici 9:2. Blahopřejeme !

SOBOTA 22.9.2012

.. od 16,30 hod. v Mochtíně - utkání I.B třídy mužů  So MOCHTÍN - FC ŠVIHOV. Sraz hráčů i vedení ve v 15,30 hod.,nominace : Rajtmajer, Plánička, Špindler, Flodr, Dolejš Ji. a T., Cihlář, Babka, Šup, Hrudička, Potužník, Voráč, Staněk Sysel, Kašpar V.(bude-li fit)

NEDĚLE 23.9.2012

.. st. žáci So Mochtín zajíždí k zápasu OP do Nezamyslic, kde se začíná v 10,00 hodin

.. dorostenci So Mochtín zajíždí k zápasu KS do Stoda, kde se začíná ve 13,30 hodin

.. muži So Mochtín "B" zajíždí k utkání OP mužů do Horažďovic, kde  již od 15,00 hod. odehrají  zápas s místní zálohou. Jede se auty, společný odjezd z Mochtína od hřiště ve 13,30 hod. . Nominace : Švátora P., Voráč, Kolárik J. a L., Šťastný, Troch, Sukovatý, Flodr, Sysel, Kubala, Kloupar, Jarabica, Nováček.  (Někteří z nominovaných jsou "nakřápnutí", takže, další donominace bude po sobotním zápase "A" týmu - případné omluvy obratem - 605 357370 - K.Šot, děkuji)

Na uvedené zápasy našich týmu srdečně zveme všechny mochtínské fandy !!!