Deštivé počasí tropí starosti všem pořadatelům fotbalových zápasů, které jsou na pořadu o tomto víkendu 1. a 2.9.2012. Hřiště v Mochtíně je po pátečním vytrvalém dešti totálně pod vodou, při tom by se na něm v sobotu měly odehrát dva a v neděli jeden zápas ! Naši ml. žáci jedou v sobotu dopoledne na utkání do Švihova, muži "A" pak odpoledne do Pačejova.

Zda se bude hrát v sobotu  1.9. odpoledne v Mochtíně, budeme muset rozhodnout v sobotu dopoledne, kdy musíme ještě s P.Švátorou nalajnovat hřiště. Bude-li i nadále pršet, žákovský předzápas (14,30) Mochtín - Ž.Ruda určitě odvoláme. O regulernosti hřiště pro odpolední zápas mužů (17,00) Mochtín B - Janovice bude muset pravděpodobně rozhodnout až delegovaný rozhodčí těsně před utkáním. Uvidíme.

Jasné však je, že k mužům a dorostencům se o tomto víkendu připojují do bojů o mistrovské body i naši ml. a st. žáci. Ml. a st. přípravky si počkají ještě jeden týden. Všem našim fotbalistům budeme držet palce, aby co nejvíce uspěli.

SOBOTA 1.9.2012

.. od 10,00 hod. ve Švihově - utkání OP ml. žáků FC Švihov - So Mochtín

.. od 14,30 hod. v Mochtíně - utkání OP st.žáků So Mochtín - TJ Žel.Ruda

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - utkání OP mužů So Mochtín "B" - FK Du Janovice. Sraz hráčů a vedení v 16,00 hod. - nominace : Kolárik J.ml., Müller R., Kolárik L., Nováček V., Bejvl J., Křivánek J., Troch R., Hrudička A., Sukovatý O., Kloupar M., Potužník J., Žiak M., Kardoš P., mohou přijít i další dorostenci i M.Škoda - kdo z uvedených nemůže přijít, obratem volejte - na mob. 605 357370 K.Šot - děkuji !

.. od 17,00 hod. v Pačejově - utkání I.B tř. mužů So Pačejov - So Mochtín .  K utkání jedeme auty hráčů, spol. odjezd z Mochtína v 15,25 hod., nominace : Rajtmajer P., Dolejš Ji. a T., Babka T., Plánička Zd., Cihlář J., Švátora P., Šup O., Kašpar V., Staněk P., Flodr Ji., Voráč J., Sysel P., Jarabica St.

NEDĚLE 2.9.2012

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - KS dorostu So Mochtín - Chanos Chanovice.

Srdečně zveme na uvedené zápasy všechny naše příznivce !!!

P.S. - sledujte tyto naše webové stránky co nejčastěji, případné změny, či zrušení zápasu (ů) obratem uvedu !!!