V neděli 26.8.2012 zajíždějí naši dorostenci na první zápas nové sezony do Blatnice.

Jede se autobusem! Odjezd z Mochtína v 8:00 hod., z Klatov od Beránka v 8:15 hod.

Čeká nás premiera v Krajské soutěži.Soupeř je také nováčkem,takže šance jsou 50 na 50.

Protože jsou stále prázdniny a někteří se ještě (z různých důvodů ) neobjevili na treninku.Je třeba poslední dva treninky pokud možno absolvovat.

Jestli je někdo zraněný ,nebo nemůže z jiného důvodu na zápas, ať laskvavě dá vědět (mailem,sms,komentářem, nebo telefonicky-736270799 )Nejlépe do středy,abychom v případě nedostatku hráčů mohli oslovit někoho ze žáků.

Na zápas by měli jet:Bejvl (jen na střídačku),Bláha,Hadáček,Hrudička,Kanta,Kotlan,Kuželík,Madera,Matoušek,Peleška,Potužník,Rašek,Rubáš,Vítovec,Zajíc,Žiak Jan,Žiak Milan