Nová mistrovská sezona 2012/2013 je přede dveřmi. Mochtínští fotbalisté se na ní poctivě připravují a tak věříme, že se jim i vstup do ní povede a budou získávat potřebné mistrovské body.

Naši dorostenci postoupili do krajské soutěže, ve které je čeká 13 kvalitních soupeřů a tak i jejich příprava musí být kvalitní. Řada z nich již nastupuje v přípravných zápasech za muže "A" i "B", nyní je ale ve středu 8.8.2012 čeká v Mochtíně samostatný přípravný zápas s SK Klatovy 1898. Soupeř je účastníkem krajského přeboru, trenérsky ho vede "mochtíňák" Jiří Podráský, začátek je stanoven na 18,30 hod.

Muži "B" Sokola Mochtín odehrají již tuto sobotu 11.8.2012 svůj 1.mistrovský zápas okresního přeboru a to na domácím hřišti v Mochtíně  s nováčkem OP - SK BOLEŠINY ! Zápas začíná v 17,00 hodin.

Muži "A" Sokola Mochtín se mohou zatím v klidu připravovat, protože krajská I.B třída začíná 1.mistrovským kolem o 14 dní později. V dalším přípravném zápase se naši fotbalisté So Mochtín "A" představí poprvé doma a to v neděli 12.8. 2012. Od 16,30 hod. hostí Holýšov "B".

Srdečně zveme na uvedené zápasy všechny naše příznivce !!!

Jen připomínám, že

treninky mužů a dorostenců pokračují i v tomto týdnu ve středu a pátek od 18,00 hod. - v pátek bude provedena nominace hráčů na víkendové zápasy !

výběr členských příspěvků za II.pololetí r.2012 je stanoven takto : muži - 500,- Kč, dorostenci - 350,- Kč. Úhradu provádějte obratem svým trenérům - každý hráč po úhradě převezme treninkové triko s nápisem !