Na víkend 4. a 5.8.2012 jsou připraveny další přípravné zápasy pro muže a dorostence.

V sobotu 4.8.2012

zajíždí "B" tým mužů, který bude složen opět převážně z dorostenců, do Hrádku u Sušice. Zápas mezi Svatoborem Hrádek a So Mochtín "B" bude začínat v 16,00 hod., k utkání se jede auty. Společný odjezd z Klatov od Lídlu ve 14,30, z Mochtína od hřiště ve 14,45 hod.Nominace : Kolárik J. ml., Bláha L., Hrudička, Šup, Kloupar, Nováček (? - oznámí, zda určitě bude !), Žiak M. a J., Kodyš, Kanta, Potužník - další hráče dojedná a zajistí TR J. Pavlík

V neděli 5.8.2012

odehraje naše "A" mužstvo mužů  přípravný zápas v Lubech.  Utkání mezi místním Startem (novým účastníkem KP) a So Mochtín začíná v 17,00 hodin. K zápasu jedeme auty, z Mochtína je odjezd v 15,55 hod., ostatní sraz v Lubech do 16,10 hod. Nominace : Rajtmajer, Cihlář, Hrudička, Švátora P., Babka, Dolejš Ji. a T., Kašpar V., Křivánek, Staněk, Voráč, Sysel, Šťastný, Potužník, popř. další (vrátí-li se z dovolené)

Srdečně zveme všechny naše příznivce !!!

Výběr příspěvků - trička

Připomínám hráčům týmů dorostu a mužů, že od dnešního dne 3.8.2012 se provádí výběr čl.příspěvků za II.pololetí r.2012. Muži platí 500,- Kč, dorostenci 350,- Kč s tím, že každý hráč po úhradě obdrží treninkové tričko s nápisem TJ Sokol Mochtín. Peníze předejte trenérům mužstva - co nejdříve !!!