Krátká letní přestávka utekla jak voda, na mochtínské fotbalisty ale nyní čeká krátká, ale intenzivní letní příprava. 

Tradičně nejdříve začínají muži a dorostenci, protože jejich mistrovské soutěže začínají již v srpnu. Žactvo a přípravky začnou bojovat o mistrovské body od začátku září 2012.

První trenink mužů a dorostenců je již v pondělí 23.července 2012 od 18,00 hod. v Mochtíně. Sraz vždy  tak, aby se v 18,00 hod. mohlo začít trenovat ! S sebou si vezměte obuv na běhání do terénu i kopačky. Věřím, že účast bude maximální, čeká nás náročný mistrovský podzim ! Případné omluvy předem na mob. Jar. Cihláře ml. - 724587601, popř. K.Šot - 605357370

Pokračování treninků bude ve středu a pátek , o víkendu 28. - 29.7.2012 již naši fotbalisté naskočí do herní přípravy.

V sobotu 28.7. se tým So Mochtín "B"( doplněný dorostenci ) zúčastní v Měcholupech turnaje - memoriálu J.Vlasáka, který tam bude zahájen již v 11,00 hodin !  

V neděli  29.7. pojede "A" tým So Mochtín k přípravnému utkání na Chodsko (Kdyně to nebude - soupeře doplním - je v jednání) s pravděpodobným začátkem v 16,00 hod

 Připomínám   další akce, které budou v sobotu 28.7.2012.  Od 13,00 hod. to bude tradiční Mochtínská lávka (pořádá SDH Mochtín) a od 15,00 hod. Seminář fotbalových rozhodčích , který proběhne v hotelu Rozvoj v Klatovech (pořadatel KR OFS Klatovy) a je povinný pro všechny kval. rozhodčí okresu Klatovy, včetně našich - mochtínských ! Mohou se ho však zúčastnit i noví adepti této funkce, kteří by na něm prošli základním školením a následně by od nové sezony mohli začít řídit i zápasy ! Vyzývám proto některé naše hráče, či fanoušky fotbalu - zkuste se vydat na cestu fotbalového arbitra ! Zájemci - přihlaste se u mne, na školení (seminář) Vás musím předem přihlásit - volejte 605 357370 !  Díky za pochopení
Přidat komentář