O tomto víkendu 16. - 17.6.2012 bude zakončen mistrovský ročník fotbalových soutěží 2011/2012. Na mnoha místech se bude  (hlavně v sobotu 16.6.) ještě rozhodovat o postupech i sestupech. Bohužel, jeden zápas se bude týkat i našeho "B" týmu mužů, který je v sestupovem ohrožení a nutně potřebuje vyhrát v Janovicích. Bude to ale hodně těžké, domácí jsou v laufu, na jaře 2012 patří k nejúspěšnějším týmům okresního přeboru.

Ostatní naše týmy jsou již v klidu. Jde o to ve zdraví (a bez vyloučení) a důstojně odehrát poslední zápasy sezony a pomalu již myslet na příští sezonu. Všechny naše týmy hrají prakticky venku na hřištích soupeře, jen náš dorost, který již má v kapse mistrovský titul Přeborníka okresu, bude hrát svůj poslední zápas doma v neděli 17.6. od 10,00 hod. s třetím Malým Borem. Přijďte se na naše kluky podívat a poblahopřát jim k významnému úspěchu !

Dnes v pátek 15.6. zakončila soutěžní ročník naše starší přípravka zápasem s Dlouhou Vsí. Soupeř vede tabulku a v Mochtíně vyhrál hladce 8:1, když za náš omlazený tým dával čestný gol Lukáš Rajtmajer z mladší přípravky, který snad jako jediný snese přísnější měřítko v bojovnosti. Ostatní zklamali, nesnažili se.  Rozhodčí Petr Švátora.

V sobotu 16.6.2012

.. muži "B" So Mochtín hrají důležitý zápas v Janovicích od 17,00 hod. s místní FK DUKLA Janovice. K utkání se jede auty, společný odjezd z Mochtína je v 15,40, z Klatov od pošty v 15,50 hod. - drezy: P.Švátora a L.Bláha. Nominace : Rajtmajer, Plánička, Novák, Křivánek, Staněk, Švátora P., Nováček, Poupa, Sysel, Potužník, Hrudička, Bláha, Troch, Bejvl M.  + popř. další dorostenci.

V neděli 17.6.2012

.. od 10,00 hod. doma OP dorostu Sokol MOCHTÍN - Sokol MALÝ BOR

.. od 14,30 hod. hrají naši st. žáci v Bolešinech

.. od 15,00 hod. hraje naše "A" dr. mužů So Mochtín svůj poslední zápas I.B třídy sezony v Žichovicích. K utkání jedeme auty, společný odjezd z Mochtína bude ve 13,30 hodin. Nominace : Rajtmajer, Hromada, Kašpar, Staněk, Dolejš Ji. a T., Švátora P., Sysel, Cihlář, Flodr, Schejbal, Smolík, Švátora Ji., Šup + další 3 budou donominováni.

Srdečně zveme na zápasy našich týmů všechny naše příznivce !!!