Poslední dubnový víkend 2012 bude hodně teplý a přinese řadu zajímavých fotbalových soubojů, ve kterých půjde o hodně.

V sobotu 28.dubna 2012

..se v Mochtíně hraje od 10,00 hod. OP žáků Sokol Mochtín - TJ Kašperské Hory

.. od 17,00 hod. se hraje ve V.Boru utkání OP mužů - Sokol Velký Bor - Sokol Mochtín "B". K utkání se jede auty, společný odjezd z Klatov od pošty v 15,15 hod., z Mochtína od hřiště pak v 15,30 hod., NOMINACE : Rajtmajer, Šup, Švátora Ji., Sysel, Bejvl, Křivánek, Novák, Jarabica, Nováček, Voráč, Tománek (dá vědět zda pojede !), Hrudička, Poupa, Kolárik L., Dolejš st., Sukovatý

V neděli 29.dubna 2012

.. v 10,00 hod. v Hrádku u Sušice OP dorostu Svatobor Hrádek - Sokol Mochtín

.. od 10,30 hod. ve Švihově OP  st. přípravka FC Švihov - Sokol Mochtín

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - I.B třída mužů Sokol Mochtín - FC Švihov. Sraz vedení a nominovaných hráčů je v 16,00 hod. - nominace : Hromada, Rajtmajer, Plánička, Staněk, Špindler, Švátora P., Flodr, Kašpar, Dolejš Ji. a T., Babka, Cihlář, Schejbal, Smolík, Švátora Ji., Sysel.

Přijďte se podívat, přijďte povzbudit naše fotbalisty !!!