Mistrovské fotbalové jaro 2012 je přede dveřmi. Naši muži "A" i "B" mají před sebou poslední přípravné zápasy. Shodně je odehrají v neděli 18.3.2012 - muži "A" v Mrákově s místním Sokolem( od 15,00 hod.), muži "B" v Bílukách s SK Bolešiny (od 14,00 hod.)

.. muži "B" So Mochtín jedou auty do Bíluk, spol. odjezd ve 12,30 hod. z Mochtína (drezy M.Kloupar po dohodě s J.Pavlíkem), z Klatov od pošty ve 12,45 hod.. Nominace :  Nováček, Křivánek, Ji.Dolejš st. a ml., Bejvl, (Voráč nebude , musí do práce !) , + dorostenci, kteří byli dnes na pátečním treninku (Potužník, Sukovatý, Bejvl J., Škoda), další dorostence zajistí telefonicky Jar. Pavlík.

.. muži "A" So Mochtín jedou do Mrákova též auty, spol. odjezd z Mochtína ve 13,20 hod., z Klatov od pošty ve 13,30 hod. (drezy K.Šot, J.Cihlář). Nominace : Riška, Jarabica, Staněk, Špindler, Švátora P. a Ji., Dolejš T., Plánička, Flodr, Cihlář, Novák, Schejbal, Poupa, Sysel, Smolík

Případné OMLUVY  - (platí pro "A" i "B" tým) - volejte obratem na 605 357370 - K.Šot - děkuji !!!