V neděli 11.3.2012 odehráli muži So Mochtín svůj předposlední přípravný zápas před mistrovským jarem 2012. Hrálo se na hřišti ve Vrhavči s místním So Vrhaveč, který s velkým náskokem vede okresní přebor a má nakročeno k postupu do I.B třídy. "B" muži měli tentokráte volno.

Sokol VRHAVEČ - SOKOL MOCHTÍN  1 : 5  (1:3). Utkání se hrálo na solidním, vyschlém trávníku  a rychlým golem (již v 1.minutě) ho otevřel Jakub Schjebal, kterého poslal do samostatného úniku J.Cihlář. Domácí Vrhaveč odpověděla o sedm minut později Minaříkem, který z voleje prodloužil do sítě přesný, střílený centr z VPK V.Hracha.  Obě mužstva pak usilovala o další skorování, šance byly na obou stranách, Mochtín však měl větší. V 18.minutě domácí hráči chybovali v rozehrávce, Mochtín šel znovu do rychlého brejku,  který přízemní střelou Ji.Flodra k tyči zvýšil na 2:1 pro Mochtín. Podobná situace nastala ve 40.minutě, kdy šel Mochtín rychlým brejkem opět do přečíslení a v zakončení se tentokráte nemýlil Zdeněk Novák - 1:3. Po změně stran Mochtín svoji sestavu prostřídal, Vrhavči očividně ubývalo sil, ale Mochtín nabídnuté šance neproměňoval. Naopak, několikráte pustil soupeře, hlavně při rohových kopech, k zakončení. Závěr ale patřil znovu našim fotbalistům. V 74.minutě se "konečně" golově prosadil i Zbyněk Smolík, když předešlé své dvě golovky neproměnil, na konečných 1:5 upravoval po rohovém kopu dorážkou Jiří Dolejš.  Rozhodoval rozhodčí Koura z Vrhaveč, přihlíželo na 40 diváků. Sestava Mochtína : P.Rajtmajer, Zd. Plánička, P.Staněk, P.Sysel (46. Ji.Dolejš), Ji.Flodr, V.Špindler, T.Dolejš (70. M.Kloupar), J.Cihlář (70. J.Potužník), P.Švátora (60. A.Hrudička), J.Schejbal (46. Ji.Švátora), Zd. Novák (60. Zb.Smolík), branky : Jakub SCHEJBAL, Jiří FLODR, Zdeněk NOVÁK, Zbyněk SMOLÍK, Jiří DOLEJŠ.

TRENINKY  mužů (a dorostu) se budou tento týden konat ve středu a pátek vždy od 17,30 hod. - sraz proto v Mochtíně již v 17,15 hod. !!!

Poslední herní příprava našich mužů "A" a "B" proběhne :

"B" muži So Mochtín odehrají svůj přípravný zápas se SK Bolešiny v neděli 18.3. od 14,00 hod. na hřišti v Bílukách. Jede se auty, společně z Mochtína ve 12,30 hod., z Klatov od pošty ve 12,45 hod. -

"A" muži So Mochtín odehrají svůj poslední přípravný zápas také v neděli 18.3. a to od 15,00 hodin v Mrákově. I na tento duel se jede auty, spol. odjezd z Mochtína ve 13,20 hod., z Klatov od pošty ve 13,30 hod.

Nominace na oba zápasy bude provedena po pátečním treninku 16.3.2012.

Kdo ještě nemá uhrazeny členké příspěvky na 1.pol. 2012, provede to co nejrychleji !!!