Sušický zimní turnaj "O pohár starosty města" pokračoval v sobotu 18.2.2012 dohrávkou II.kola, ve které naši muži So Mochtín nečekaně uhráli s domácí Sušicí cennou remisu 4:4 !

Druhý den v neděli 19.2. pak Mochtín předehrával další zápas se Strážovem. K zápasu odjeli naši muži do Sušice již jen s 11 hráči bez náhradníků a to byla škoda. Přesto odehráli s odpočatým soupeřem remisu 2:2, když soupeř ze Strážova srovnával v předposlední minutě.

Pohárový zápas mužů - TJ Sušice - Sokol Mochtín  4:4 (2:3).  V dohrávce byli favority domácí fotbalisté, ale Mochtín je dokonale zaskočil. Již v 16.minutě otevřel skore náš Jarda Cihlář a když ve 20. a 23. minutě přidal dva slepené goly i náš kapitán Jiří Dolejš, vedl hostující Mochtín již 3:0. Soupeř byl zaskočen, ale rval se o vyrovnání. Na 1:3 snižoval dorážkou lacině Vrhel, těsně před poločasem pak uznal rozhodčí Abrahám i gol Klímy, který nastřelil břevno, od kterého se míč odrazil na brankovou čáru a ven (v žádném případě za ní) - Sušice tak snadno opět snižovala na 2:3.  Po přestávce domácí zvýšili aktivitu, Mochtín poctivě bránil, vyrážel do rychlých protiútoků. Domácí dvěma goly otočili výsledek na 4:3 ve svůj prospěch, ale čtyři minuty před koncem srovnal na zaslouženou remisu náš Jakub Schejbal. Sestava Mochtína : P.Rajtmajer, Zd.Novák, Ji.Dolejš, V.Špindler, J.Kul, P.Švátora, J.Cihlář, Ji.Švátora, Pa.Staněk, Ji.Flodr, Pe.Sysel - střídali : St. Jarabica, Zb.Smolík, J.Schejbal, A.Hrudička, branky : Jiří DOLEJŠ - 2, Jaroslav CIHLÁŘ a Jakub SCHEJBAL - po 1. Rozhodoval Josef Abrahám ze Sušice.

Pohárový zápas (předehrávka) SK Strážov - Sokol Mochtín  2:2 (1:2). Tento duel tradičních soupeřů z I.B třídy byl již hlavně o velké vůli našich hráčů, protože měli v nohou (mimo Hromady, Pláničky a Babky) již sobotní náročný zápas se Sušicí. Ale i noví, uvedení hráči měli v sobotu své povinnosti - Hromada halovku, T.Babka a Zd. Plánička hokejový zápas.Přesto byl Mochtín lepší svého soupeře, zaslouženě také vedl brankou Jardy Cihláře z 15.minuty. Strážovu se podařilo o pět minut později srovnat na 1:1 Urubou, ale Jar. Cihlář svým druhým golem ve 30.minutě poslal Mochtín znovu do vedení. Zbytek zápasu pak byl spíše boj, než pohledný fotbal. Mochtín mohl své vedení pojistit, ale nepovedlo se mu to, hosté pak těsně před závěrečným hvizdem rozhodčího stačili Webrem srovnat na 2:2. Sestava Mochtína :  Vl.Hromada, Zd.Plánička, T.Babka, Ji.Dolejš, P.Švátora, Jar. Cihlář, Ji.Švátora, P.Staněk, Pe.Sysel, Zb.Smolík, J.Schejbal - nikdo na střídání (!) - škoda. Branky : Jaroslav CIHLÁŘ - 2. I tento duel odřídil rozhodčí Josef Abrahám ze Sušice.

T R E N I N K Y   budou v tomto dalším týdnu ve středu (22.2.) a v pátek (24.2.) od 17,30 hod. venku v Mochtíně s tím, že sraz je v 17,15 hod. . Počítáme s tím, že se ve větším počtu zapojí i dorostenci !

DALŠÍ zápas turnaje v Sušici pokračuje o dalším víkendu. Sokol Mochtín se utká v sobotu 25.2.2012 v 18,45 hod. s NEPOMUKEM !   Nominace hráčů bude určena po pátečním treninku, odjezd auty z Klatov od pošty v 17,10, z Mochtína od hřiště v 17,20 hod.

DALŠÍ  Zimní turnaj v halové kopané pořádá náš FO TJ So Mochtín v neděli 26.2.2012 v hale ZŠ Čapkova v Klatovech a to pro starší přípravky ! Sraz týmů v 8,30 h. - startovat bude 8 mužstev včetně Mochtína - začíná se v 9,00 hod.