Sušický zimní turnaj mužů měl pokračovat o víkendu 4.-5.2.2012 druhým kolem. Před chvilkou (v pátek 3.2. ve 20,00 hod.), ale volal pan Krulich, předseda FO TJ Sušice, že pro velké mrazy se celé druhé kolo turnaje v Sušici ruší !

Náš tým Sokola Mochtín tak bude muset odehrát svůj zápas s domácí Sušicí v náhradním termínu a to někdy večer ve všední den v týdnu od 13. do 17.2.2012. 

Vyřiďte prosím tuto změnu všem svým kamarádům, aby zbytečně v neděli nejeli do Sušice !!!

Přesný termín nám bude ještě navržen - včas Vám ho oznámíme.

K utkání pojedeme opět auty,   nominace  na utkání je zatím stejná jako na minulé utkání se Švihovem, jen do ní přichází navíc Zd. Novák, ale i možná další hráči, pokud se někteří nebudou moci ve všední den zůčastnit.  Drezy + RP : P.Švátora, K.Šot

 Případné omluvy volejte obratem na : 605 357370 (K.Šot), aby mohla být včas zajištěna náhrada! 

POZOR  !!! Místo plánovaného turnajového zápasu v Sušici jsme připravili náhradní program na neděli 5.2.2012 !!!  Od 16,00 do 17,30 hod. budeme mít zajištěnu halu v ZŠ Čapkova v Klatovech, kde si společně zahrají fotbalový "turnájek" naši dorostenci a muži !   Účast je dobrovolná, kdo může, přijde !  Sraz v hale je v 15,45 hod. - trenérské vedení J.Pavlík a J.Cihlář.  
Přidat komentář