V sobotu 28.ledna 2012 se zúčastnila naše mladší přípravka halového turnaje v Nýrsku, kde startovalo šest týmů.

Nejmladší fotbalisté Sokola Mochtín, svěřenci trenéra Kamila Rajtmajera (a jeho pomocníků z řad rodičů), si v Nýrsku vedli výborně !  Až na zápas s Jiskrou Domažlice, dokázali mochtínští klučinové porazit všechny další soupeře a obsadili konečné výborné 2.místo !

Výsledky našich kluků :   So Mochtín - Jiskra Domažlice           0:3

So Mochtín - So Bezděkov                   5:0

So Mochtín - Okula Nýrsko "B"           2:0

So Mochtín - Okula Nýrsko "A"          2:0

So Mochtín - SK Klatovy 1898 "C"      6:1

K pěknému úspěchu blahopřejeme nejen klukům, ale i vedení mužstva, budeme držet palce i při dalším turnaji, který se uskuteční 4.3.2012 v Klatovech jako Velká cena SK Klatovy 1898 !  Zde budou ještě silnější soupeři (Horažďovice, Nepomuk, Klatovy A i B, Luby a další, včetně ligové Viktorie Plzeň.