Pozor změna !

Naše tradiční akce - rozlučkový turnaj v halové kopané mužů a dorostenců,který máme naplánovaný na poslední den v roce 2011 - na Silvestra 31.12.2011 měla mít začátek již v 8,00 hod. ráno a končit měla v 11,00 hod.

Dnes jsem se dozvěděl, že další akce od 11,00 hod. je v hale zrušena a tak máme možnost zahájit náš turnaj o jednu hodinu později a dokončit ho můžeme až do 13,00 hodiny! Tuto změnu vítá většina našich hráčů a tak ...

"Rozlučkový turnaj v halové kopané O putovní pohár TJ Sokol Mochtín" se bude konat v sobotu 31.12.2011 od 9,00 hod. v hale ZŠ Čapkova v Klatovech s tím, že prezentace týmů je na místě od 8,30 do 8,40 hodin.

Všechny další již zveřejněné podmínky turnaje zůstávají v platnosti !

  Prosím, dejte to na vědomí všem svým spoluhráčům a kamarádům !!!

                                                   S pozdravem Karel Šot
Přidat komentář