Na sobotu 31.12.2011 připravuje náš fotbalový oddíl rozloučení s rokem 2011 a to tradiční akcí -  turnaj v halové kopané mužů a dorostu "O putovní pohár TJ Sokol Mochtín" !

Turnaj je určen fotbalistům (hráčům, trenérům) TJ Sokol Mochtín a jejich kamarádům. Družstvo tvoří 4 hráči + brankář + max. 3 náhradníci, podmínkou je, že v týmu musí startovat minimálně dva hráči - členové TJ So Mochtín !

Odehraje se ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech a to od 8,00 do 11,00 hod. s tím, že přihlášky a prezentace týmů je na místě od 7,25 do 8,40 hod. ! Dochvilnost nutná, abychom stihli turnaj odehrát. Po nás je totiž další akce !

Startovné  pro tým je 250,- Kč, úhrada při prezentaci - před losováním. Hraje se o putovní pohár TJ Sokol Mochtín, který má v držení po loňské výhře tým NULY, vedený kapitánem ing. Jiřím Dolejšem.

Přivítáme, když každý tým bude mít drezy, není to ale podmínkou. Kdo je nebude mít, tomu půjčíme rozlišovací tílka. Podmínkou ale je čistá a vhodná obuv na palubovku  (světlá podrážka!)a to nejen pro hráče, ale i pro doprovod !

Hraje se s futsalovým míčem dle pravidel halové kopané, které si upřesníme před zahájením.

P ř e j i  všem krásné vánoce, těším se na shledání na Silvestra při halové kopané v Klatovech !