Další podzimní kolo přineslo bodový zisk jen našim dorostencům (vyhráli v Janovicích 2:1) a mužům "B", kteří doma porazili Žihobce 3:0. Bohužel, jen s těsnou prohrou se domů vrátili naši muži "A" ze Spáleného Poříčí i naši starší žáci z Hradešic. Doma smolně o gol prohráli i naši mladší žáci. Pro naší mladší přípravku sezona skončila, v Nýrsku skončili druzí.

Mistrovský podzim 2011 dohrála naše mladší přípravka. Ta byla v sobotu 15.10. na turnaji v Nýrsku, kde obsadila výborné 2.místo. Blahopřejeme ! Mochtín porazil domácí Nýrsko 10:0, s Bezděkovem hrál 5:5 a prohrál jen s SK Bolešiny 6:8.

Starší přípravka odehrála v pátek 14.10. doma zápas s největším favoritem soutěže - s SK Klatovy 1898 "A". Byla z toho porážka 0:22.

Mladší žáci hráli doma též v pátek 14.10. s TJ Sušice "B". Výsledek 4:5 (3:2) mrzí, protože Mochtín byl lepší, měl velké šance na goly (hlavně M.Kapusta a J.Šafránek),ale nedal je. Kluci navíc hráli prakticky celý zápas o 1 hráče v menším počtu. Rozhodčí Petr Švátora.

Starší žáci hráli v Hradešicích v neděli 16.10., kde prohráli těsně 0:1, i když byli po celý zápas lepším týmem. O výsledku ale rozhodují goly a ty naše mužstvo v poslední době nedává. Rozhodčí Josef Abrahám

Dorostenci hráli v sobotu 15.10. v Janovicích a v hodně oslabené sestavě tam uhráli vítězství 2:1 ! Na 1:1 vyrovnával Aleš Hrudička, vítězný gol pak dal v 70.minutě Radovan Madera. Rozhodčí M.Vasková, naši kluci stále drží s Chanovicemi 1.místo v tabulce OP !

Muži "B" hráli doma v neděli 16.10. s TJ Žihobce a po bezbrankovém poločase nakonec slavili vítězství 3:0, když se hlavou v 83.minutě prosadil Petr Sysel a v 88. a 90.minutě pak ještě Jan Voráč. Nuto však dodat, že soupeř odehrál naprosto vyrovnanou partii a v 1.poločase byl na vyložené šance daleko lepší. Ty mu ale vychytal náš golman Pavel Blumentritt ! Rozhodčí Vl.Habada, ŽK 3:3, 40 diváků. Sestava : Blumentritt, Staněk, Švátora P. (78. Kloupar), Hrudička, Sysel, Křivánek, Bejvl, Nováček (60.Bláha L.), Švátora Ji., Novák (30.Schejbal), Voráč, branky : Jan Voráč 2, Petr Sysel 1.

Muži "A" odehráli další zápas I.B třídy venku ve Spáleném Poříčí. Na hodně podmáčeném terénu se hrál hodně bojovný a kvalitní fotbal, bohužel výhra 2:1 patřila domácím (poločas 1:1). Úvodních 30 minut hrál Mochtín jako z partesu. Svého soupeře přehrával dost výrazně, měl šance, ale v zakončení mnohdy chybělo jen kousek štěstíčka. Skore otevřel v 15.minutě Jan Použník (0:1) po skvělé kombinační akci a přesné přihrávce T.Babky. Bohužel, domácí v závěru poločasu srovnali na 1:1 a tak se začínalo znovu. Bohužel, po přestávce Mochtín svůj výkon z I.poločasu nezopakoval, domácí se naopak zlepšili a byli v tlaku. V 60.minutě navíc dali druhý gol a ten nakonec byl vítězný. Škoda, alespoň na remisu to ve Sp.Poříčí určitě bylo. Rozhodčí Krauz, Vl.Konig, Kostelník, ŽK 3:0, 120 diváků. Sestava : Rajtamjer P., Plánička,  Dolejš T. (80. Švátora P.), Šup, Černý (72. Jarabica), Dolejš Ji., Kašpar, Babka, Kul (65. Smolík Zb.), Cihlář, Potužník (83. Švátora Ji.) , branky : Jan Potužník 1.

TRENINKY (muži, dorost dohromady ! v nastávajícím týdnu jsou opět v úterý a pátek od 17,15 hodin !!!