Po dnešním treninku byla provedena nominace hráčů na sobotní zápas áčka, které hraje ve Spáleném Poříčí, ale i na nedělní domácí zápas našeho "B" týmu, který hostí Žihobce.

Sobota 15.10.2011 - I.B tř, mužů Sp. Poříčí - So Mochtín od 15,30 hod. Znovu upřesňuji, že k utkání jede naše mužstvo autobusem p. Ptáčka, který bude mít odjezd z Mochtína ve 13,30, z Klatov od zast. před Beránkem ve 13,40 hodin. Drezy má na starost P.Švátora, nominace : Rajtmajer, Šup, Dolejš Ji. + T., Plánička, Jarabica, Švátora Ji. + P., Smolík, Kul, Černý, Babka, Kašpar, Potužník, Cihlář, Schejbal

Neděle 16.10.2011 - OP mužů So Mochtín "B" - TJ Žihobce od 15,30 hod. Sraz hráčů i funkcionářů ve 14,30 hod., nominace stejná jako minulý týden v Nezamyslicích + již budou k dispozici M.Bejvl a J.Voráč + kluci z lavičky "A" týmu (Schejbal, P. a Ji. Švátora)

Přípdané omluvy :  obratem - volejte 605 357370 - děkuji .

Srdečně zveme na oba zápasy naše příznivce a ... budeme držet palce  !!!