Nedělní zápas zvládli naši dorostenci se Svatoborem Hrádek bez problémů. Vyhráli přesvědčivě 6:0, v tabulce Okresního přeboru se dotáhli na vedoucí Chanos Chanovice, který prohrál v Malém Boru těsně 0:1.

.. 9.10.2011 - OP dorostu - Sokol Mochtín - Svatobor Hrádek 6:0 (2:0).   O proti minulému zápasu ve Svéradicích (proti FK Horažďovice "B") se výkon našeho týmu hodně zlepšil, hlavně pak v koncovce. Trenér Pavlík měl k dispozici 15 hráčů a tak jim všem dával šanci zahrát si. Kvalitní výkony podali i ti, kteří se v sobotu 8.10. podíleli i na mistrovských bodech "A" i "B" týmů mužů So Mochtín (Potužník, Smolík, Bláha L., Žiak M., Hrudička, Kloupar,Škoda). Máme z nich radost ! Branky :  Martin Škoda a Jan More - 2, Jan Potužník a Zbyněk Smolík po 1. Rozhodoval Milan Hovorka z Klatov, ŽK 1:0.

TRENINK dorostenců je nyní ve středu od 17,00 hod. v Mochtíně, pro všechny je ale další velkou příležitostí i společný trenink mužů a dorostenců, který bude v úterý a pátek od 17,30 hod. !  Přijďte v hojném počtu !

Připomínám dorostencům výběr členských příspěvků za II. pol. roku 2011 . Peníze (250,- Kč) předávejte obratem  J. Pavlíkovi.