Studená, deštivá sobota 8.října 2011 přinesla mochtínským mužům pět mistrovských bodů ! Všechny byly vydřené, o to více těší jejich zisk.

Mochtínské áčko prohrávalo v poločase 1:2, dohrávalo od 59.minuty v deseti, přesto zápas otočilo a vybojovalo všechny 3 body ! Soupeř se po dvou standartkách dostal dvěma lacinými goly do vedení, bojovný tým Mochtína ale vše v koncovce zvládl, otočil výsledek ve svůj prospěch - patří mu za to velké poděkování !

Mochtínské béčko odjelo do Nezamyslic opět s dorostenci v sestavě, za zraněného Zd. Nováka musel navíc nastoupit ve II.poločase i trenér Jar. Pavlík. Favorizovaní domácí ale tentokráte narazili na houževnatý tým Mochtína, který uhrál nečekanou remisu 0:0 a za vítězný penaltový rozstřel navíc další 1 cenný bod ! Blahopřejeme.

.. I.B třída mužů - So Mochtín - So Starý Smolivec  3 : 2 (1:2). Na podmáčeném terénu a za dešťových přeháněk vidělo na 60 diváků hodně bojovný a dramatický zápas, se šťastným koncem pro Mochtín. Prvních 20 minut patřilo jednoznačně domácímu týmu, který soupeře dostal pod tlak a měl i několik výborných golovek. Především pak dvě šance Ji.Dolejše a J.Potužníka volaly po golech. Skore ale otevřel až ve 25.minutě Tomáš Babka, který tečoval míč do sítě po stříleném centru z rohu. Hosté hráli především na brejky, navíc jim vyšly i dvě standartní situace, které zakončili golem ! Na dva vysoké centry z VPK před naší branku náš golman nedosáhl, špatně odehrané míče hlavou pak hostující hráči proměnili ve dva laciné hgoly a to ve 28. a 45.minutě. Hlavně ten gol do šatny všechny hráče hodně mrzel. Po přestávce se Mochtín pustil do mohutné ofenzivy, chtěl minimálně vyrovnat. Hrál hodně na riziko a tak byly i na druhé straně k vidění nebezpečné protiútoky hostů. Hodně krutá chvilka přišla v 59.minutě, kdy J.Kul zahrál rukou a po 2 ŽK musel jít pod sprchy. I v deseti hrál Mochtín nátlakový, útočný fotbal, který v 67.minutě korunoval důležitým golem Jarda Cihlář. Závěr byl dramatický, chtěl vyhrát soupeř, ale i naši fotbalisté. Ti měli ale více sil a šancí. Jednu z nich pak v 86.minutě zužitkoval ve vítězný gol Petr Černý, když dorážel zblíska střelu Ji. Dolejše z VPK. Rozhodoval Milan Plundrich ze Svojkovic u Rokycan, ŽK 6:2, ČK 1:0 (Kul). Branky Mochtína : Babka Tomáš 1, Cihlář Jaroslav 1, Černý Petr 1

.. OP mužů - So Nezamyslice - So Mochtín  "B"   0 : 0 - na pok.kopy 3:4. S domácími fotbalisty má naše béčko hodně špatnou bilanci. Tentokráte je ale naše záloha překvapila kvalitním, kolektivním výkonem podloženým velkým nasazením a bojovností. Odměnou jim byl nejen zisk cenného 1 bodu za remisu, ale i dalšího 1 bodu za penalty, které následovaly. V něch Mochtín B vyhrál 4:3, když rozhodující - pátou proměnil dorostenec Martin Škoda !  Zápas odřídila Z.Špindlerová z Bezděkova.

.. Turnaj ml. přípravek v Klatovech se hrál i za účasti Sokola Mochtín, který tam nakonec obsadil pěkné 2.místo. Mochtín porazil Nýrsko 3:0, Klatovy "B" 7:1, prohrál jen s vítězným Bezděkovem 2:4.

Zítra v neděli 9.10,2011 odehrají naši dorostenci utkání se Svatoborem HRÁDEK - začíná se v 10,00 hod.  - srdečně zveme naše příznivce !

POZOR - TRENINKY mužů a dorostenců v příštím týdnu jsou v úterý a pátek od 17,30 hod.