V posledním letošním domácím zápase jsme porazili poslední tým tabulky, ale rozhodně to nebyl tak jednoznačný zápas jako na podzim (13:1), kdy jsme měli celý zápas "přesilovku 11:9". Tentokrát hosté měli na střídání dokonce 3 hráče, my jen jednoho a to i s žákem Maderou a Rubášem, který se objevil na hřišti na jaře teprve podruhé. Kromě dlouhodobě chybějícího Potužníka chyběl oproti minulému zápasu "dvoustehový" Kloupar, "skorosádrový" Škoda a Žiak (vodní turistika). Navíc bylo znát, že tři hráči absolvovali předešlý podvečer 90 minut v témže letním počasí proti lídrovi OP mužů. Začátek zápasu jsme dali rychle dva góly Honzou Morem, který 2x sám před brankářem skóroval levou nohou po nahrávkách Flodra (1. min.) a Malenky (6. min.). Pak jsme začali hrát lehkovážně a Žichovice snadno snížili na 1:2, když hostující útočník lehce prošel naší obranou a předložil volnému spoluhráči na malé vápno jasnou tutovku. Pak ještě 2-3x zahrozili žichovičtí než se naši znovu probrali a ve 24. min. opět po pěkné kombinaci skóroval technicky Flodr po přihrávce Moreho. Za dalších 10 minut uzavřel účet 1. půle kapitán Bláha z PK, když předtím zaváhal Madera v tutovce, hosté odvrátili největší nebezpečí a pak zbytečně Maderu ještě  ve velkém vápně faulovali. Ve druhé půli se prvních 15 minut skoro nic nedělo, hrálo se vesměs mezi šestnáctkami, za zmínku stojí pěkná střela Bláhy cca z 20-ti metrů do břevna. V 63. min. nečekaně udeřili hosté, když polocentr-polostřelu z pravé strany srazil Kardoš přímo k nohám osamoceného hostujícího útočníka - 4:2. Naštěstí za pět minut skóroval i Matoušek, když zblízka dorazil centr Moreho. V 72. a 76. min. skóroval Flodr po spolupráci s Bláhou a Divišem, vždy přízemní střelou, na kterou brankář Žichovic nedosáhl. V závěru hosté také orazítkovali konstrukci naší brány, když zpoza vápna z pravé strany prudkou ranou trefili tyč.

Sestava: Kardoš, Malenka, Sukovatý, Bláha, Hrudička, Kuželík, Matoušek, Flodr, Diviš, Madera, More a Rubáš.

P.S. Pozor - změna!!! Tuto změnu oproti rozpisu jsem vytušil včera z novin. Pan Šot mi ji potvrdil večer. Hraje se v neděli 12.6. v M. Boru, sraz u Lídlu v 8.45 h., v M. Boru na hřišti v 9.15 h.Poznámka k referátu p. Šota z 16.5. k neplacení příspěvků: v termínu 10.5. jsem měl příspěvky vybrány od 5-ti hráčů, k dnešku, téměř měsíc po termínu doposud nezaplatili Matoušek a Rubáš.