Sobotní program (4.6.2011) byl na fotbalovém hřišti v Mochtíně hodně bohatý.

Od 10,00 hod. se na něm hrál fotbalový turnaj mladších přípravek, ve kterém naši nejmenší hráli proti Klatovům, Lubům a Sušici (a nevedli si vůbec špatně !),

od 15,00 hod. pak odehráli svůj první finalový zápas okresního přeboru proti Startu VD Luby naši ml. žáci. Prohráli sice 1:2, když vítězný gol hostí padl v předposlední minutě zápasu, ale mochtínští žáčci, svěřenci trenéra Tomáše Kapusty byli soupeři více jak rovnoceným soupeřem, v kombinaci dokonce o něco lepší. Odveta se hraje v Lubech za 14 dní, gol Mochtína vsítil Jaroslav Pretzelmayer, rozhodoval K.Šot

v 17,00 hod. OP mužů So MOCHTÍN "B" - TJ ŽICHOVICE  1:1 (1:1). Hosté ze Žichovic hráli před rokem ještě I.B třídu, svým soupeřům dávají pořádné příděly, s náskokem vedou tabulku OP. Mochtínský tým nastoupil s několika dorostenci v sestavě, začal hodně opatrně, odzadu a to se mu vyplatilo. Soupeř je silný v ofenzivě, ale naše obrana ho dlouho do vážných golovek nepouštěla, co prošlo, zneškodnil skvěle Vlastík Hromada. Až ve 37.minutě selhal Mochtínu ofsajd systém, středem obrany se prosmykl hostující kanonýr Beneš a otevřel skore - 0:1. Naše mužstvo ale jen nebránilo. Z ojedinělých výpadů několikráte zamotalu hlavu obraně hostů, Tak tomu bylo i ve 42.minutě, kdy tvrdou střelu Milana Bejvla z VPK hostující golman Sládek jen vyrazil, k míči se dostal  Petr Kubala a srovnal na 1:1 ! Hosté viditelně znervozněli, náš tým branka naopak hodně namotivovala i pro další průběh utkání. Ten byl ve druhém poločase daleko vyrovnanější, ba dokonce byl Mochtín daleko blíže výhře, než-li favorizovaný soupeř. Škoda jen neproměněných šancí Ji.Flodra (2x), Jiřího Dolejše st. (2x) i Romana Trocha, kteří měli vítězný gol na svých kopačkách. Šance měl i soupeř, byl však v zakončení hodně zbrklý, navíc skvěle Mochtínu zahrála obrana v čele s Milanem Bejvlem a Pavlem Staňkem i krajními beky - dorostenci Alešem Hrudičkou a Lukášem Bláhou. Svým výkonem je navíc podpořili i ostatní hráči naší zálohy, nečekaná remisa byla na světě !  S přehledem utkání rozhodoval Roman Bína z Klatov, ŽK 1:0, 50 diváků. Sestava Mochtína : Vl.Hromada, L.Bláha, M.Bejvl, P.Staněk, A.Hrudička, Ji. Švátora, Ji.Flodr ml., R.Troch, V.Nováček (75. J.Pavlík), Ji.Dolejš st., P.Kubala (60. M.Kloupar), branky :  KUBALA Petr  - 1

.. v neděli 5.6.2011

.>hrají doma od 10,00 naši dorostenci s TJ Žichovice

.. od 17,00 hod. pak opět doma naši starší žáci se Sokolem Nalžovské Hory

.. na hřiště soupeře jede naše "A" mužstvo mužů a to do Hradešic, kde utkání začíná v 16,00 hod.

Na všechny zápasy srdečně zveme naše příznivce !!!

Znovu připomínám TOMBOLU !!!  Přinášejte prosím ceny do tomboly již nyní - týká se to všech mochtínských hráčů i jejich rodičů, vděční budeme za ceny i od našich příznivců !