Fotbalový podzim 2010 se pomalu a jistě blíží ke svému závěru. Mládežnické týmy již dohrály, své poslední kolo má před sebou okresní přebor mužů a tím pádem i náš "B" tým mužů, dvě kola ještě čekají na naše áčko mužů v I.B třídě.

v SOBOTU 6.11.2010

zajíždí naše "A" mužstvo mužů k utkání I.B třídy do ŠVIHOVA.  Derby zápas začíná ve 14,00 hodin, jedeme auty, společný odjezd z Mochtína ve 12,30 hod., z Klatov od pošty ve 12,45 hod., nominace : Hromada Vl., Rajtmajer P., Dolejš Ji., Dolejš T., Jarabica St., Švátora P., Babka T., Plá nička Zd., Novák Zd., Voráč J., Kul J., Dvořák D. (?), Špindler V., Kašpar L., Čeleda Ji.        Případné změny, omluvy a pod. - obratem na K.Šota (605 357370), aby mohla být operativně zajištěna náhrada.

v NEDĚLI  7.11.2010

sehraje náš "B" tým mužů So Mochtín své poslední mistrovské utkání OP mužů doma od 14,00 hodin s Chanosem Chanovice "B". Sraz nominovaných hráčů i vedoucích funkcionářů ve 13,00 hod.v kabinách, nominace :  Hromada Vl., Křivánek J., Zoubek P., Černý P., Bejvl M., Nováček V., Dolejš Ji. st. Sysel P., Voráč J., Staněk P., Tománek K., Troch R.,  (? P.Bláha, Ji.Švátora ?), - popř. další doplnění dorostenci, popř. muži po sobotě 6.11. !      Omluvy, popř. potvrzení startu provedou všichni (!), kteří nebyli ve čtvrtek 4.11. v Mochtíně na treninku a to obratem (K.Šotovi - 605 357370) !!!

Srdečně zveme všechny naše příznivce na oba uvedené zápasy  !!!

Již předem upozorňuji  naše muže "A" i "B" (+ dorostence, kteří pomáhali), že DOKOPNÁ - společné posezení, proběhne v sobotu 13.11.2010  (po posledním utkání I.B třídy mužů Mochtín - Měčín, které začíná ve 14,00 hod.)a to již v nově otevřeném zařízení "Fotbalka" u nás na hřišti v Mochtíně  !!!   Zároveň jsou srdečně zvány i manželky hráčů ( popř. přítelkyně), TR a funkcionáři FO So Mochtín i naši věrní fanoušci !

Zároveň prosím všechny účastníky dokopné, aby přinesli s sebou (nejlépe již před akcí) věci do tomboly (!), která bude v rámci dokopné vyhlášena (v cca ve 20,00 - 21,00 hod.)

Nově rekonstruované kabiny TJ Sokol Mochtín, včetně restauračního zařízení Fotbalka, budou slavnostně otevřeny v sobotu 13.11.2010 v 10,00 hod. dopoledne.

Připomínám všem, kteří ještě nemají uhrazené oddílové čl.příspěvky za II.pololetí r.2010, aby úhradu provedli neprodleně u svých trenérů a ved. mužstev !!!   Děkuji !