Okresní kolo v halové kopané mužů (a dorostu) - odborů SPV (Sport pro všechny) je na pořadu o státním svátku - ve čtvrtek 28.10.2010. Uskuteční se v tělocvičně ZŠ Čapkova v Klatovech od 15,00 hod. s tím, že prezentace přihlášených týmů je na místě od 14,30 do 14,40 hod. !!!

So Mochtín se této akce tradičně učastní, postavíme opět dvě družstva, z toho bude možná jedno dorostenecké. Doufám, že přijdou všichni, kteří se u mne do úterka přihlásili, budou samozřejmě vítáni i další, kteří přijdou na sraz ve čtvrtek včas ! Je to soutěž postupová, vítěz tohoto turnaje postoupí do krajského kola, které proběhne opět v Klatovech a to pravděpodobně 20.11.2010 ! Loňské prvenství v okr. kole bude obhajovat tým TJ Sušice. Z krajského kola se pak postupuje do NF v Hluku na Moravě a do Uherského Brodu.

TRENINK  venku v Mochtíně bude tentokráte pro muže ( přijít mohou i dorostenci) v pátek 29.10.2010 a to na hřišti s umělým povrchem od 18,30 hodin !!! SRAZ již v 18,15, abychom si od 18,30 hod.  mohli společně zatrenovat před bohatým fotbalovým víkendem. Jen připomínám, že na umělku se nesmí v kopčkách - vezměte si s sebou správnou obuv (tarfy, tenisky a pod.) !!!

Znovu připomínám   ú h r a d u  členských příspěvků za II.pololetí r.2010  !!!  Muži platí 350,- , dorostenci 250,- Kč.  Peníze předejte svým trenérům a ved. mužstva !!!