Tentokráte uhráli naši muži "A" i "B" remisové výsledky, stejně tak i náš dorost. Nutno však dodat, že remisa 0:0 "A" týmu mužů v Dlouhé Vsi je úspěchem, naopak, remisa 2:2  "B" týmu doma s Tatranem V.Hydčice, je další zbytečnou ztrátou se slabším soupeřem na vlastním hřišti.

Remisu uhráli i naši dorostenci ve Svéradicích (viz samostatný článek Ji.Flodra), v následném penaltovém rozstřelu však prohráli a tak domů přivezli také jen 1 bod.

Z dalších výsledků našich mládežníků zaujalo skvělé prvenství So Mochtín v turnaji mladší přípravky v Horažďovicích ! Tam naši kluci dokázali, že se stále lepší, porazili Klatovy B 1:0, Luby B 7:0 a Horažďovice 4:2, svým trenérům K.Rejtmajerovi a M.Bauerovi udělali velkou radost. Blahopřejeme !  V utkání starších přípravek pak Mochtín doma podlehl Sušici "A" 0:4. Rozhodoval Marek Mazanec.

23.10.2010 - I.B tř. mužů Ta DLOUHÁ VES - So MOCHTÍN  0 : 0. Náš tým odjel do Dlouhé Vsi s cílem bodovat. Nakonec se mu podařilo získat 1 bod, ale v průběhu utkání měli naši hráči více ze hry i více šancí, mohli z toho být i body tři. Tu největší neproměnil v 1.poločase náš Dáda Dvořák, ve druhém pak měl slibné šance i Jiří Dolejš, ale ani on neuspěl. Domácí Tatran se zatím v soutěží trápí. Tentokráte ale odehrál dobrou partii. Deset minut před koncem promarnil domácí Markovič velkou šanci na výhru, bod je i tak pro domácí cenný. Rozhodčí Bína, 100 diváků. Sestava Mochtína : Hromada Vl., Švátora P., Jarabica St., Špindler V., Dolejš T., Dolejš Ji., Babka T., Kašpar L., Novák Zd. (Voráč J.), Kul J., Dvořák D. (Plánička Zd.)

24.10.2010 - OP mužů So MOCHTÍN "B" - Ta VELKÉ HYDČICE  2 : 2 (1:1). Smolná ztráta bodů na domácím hřišti (další v pořadí) se slabším soupeřem mrzí. Naši střelci dali sice 3 branky, bohužel, jedna z nich byla vlastní. Tatran hrál hodně důrazně v soubojích, vyčkával, hrál na brejky. Po jednom z nich hbitý L.Hejpetr vyrovnal na 2:2. Stále však bylo dost času zápas otočit ve vítězství. Bohužel, nenašel se jediný hráč, který by to provedl. Snahy bylo hodně, přesnosti méně, mnohdy i hodně smůly. Nejvíce pak při situaci, kdy byl P.Černý v 80.min. faulován ve vápně soupeře, ale rozhodčí to přehlédl. Škoda bylo i nastřelené tyče J.Voráčem v úvodu II.poločasu a další jeho šance. Rozhodčí Radim Koura, ŽK 2:8, ČK 0:1 (M.Melíšek), 40 diváků. Sestava Mochtína "B" : Hromada Vl., Sysel P., Křivánek J., Zoubek P., Staněk P., Nováček V.(Špindler V.), Bejvl M., Dolejš JI.st.(Kubala P.), Černý P.,Bláha P.(Švátora Ji.), Voráč J. - branky :  Milan BEJVL, Petr ČERNÝ - vlastní (P.Staněk), L.Hejpetr

TRENINK  mužů a dorostenců je společný v úterý 26.10.2010 od 17,00 hod. . Přijďte včas, je brzo tma !!!

Ve čtvrtek 28.10.2010 je stát. svátek - volný den, na programu je však HALOVÁ KOPANÁ mužů, odborů SPV, které se i tentokráte  So  Mochtín účastní   !!!

Zatím jsou přihlášeni : Hromada, Zoubek, Sysel, Voráč  - další zájemci jsou vítáni, včetně dorostenců !

Přihlášky přijímám do úterý večer (26.10.), pak uvidíme, zda postavíme jeden, či dva týmy.    Turnaj bude tradičně odehrán v hale ZŠ Čapkova v Klatovech, sraz hráčů je do 14,30 hod. - po losování se začíná ve 14,50 hod. !   Soutěž je tradičně postupová, kdo vyhraje, postupuje do krajského finále (v loňském roce to byla Sušice), vítěz KF pak postupuje do Hluku a Uherského Brodu na Národní finále !

S pozdravem Karel Šot - kontakt zde v komentáři, nebo na tel. 376 315974, mob. 605 357370, e mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., popř. osobně v úterý na treninku v Mochtíně !