Zápas vyhráli domácí zaslouženě, protože byli důraznější v osobních soubojích a také v koncovce. Nic nám nebylo platné, že jsme cca čtvrthodinu hráli vesměs na půlce soupeře, když jsme ani nevystřelili. Domácí se pak ve 13. min. dostali poprvé k naší bráně, když Potužník v osobním souboji na půlce upadl a ostatní obránci nechali jít Schejbala až téměř "do kuchyně" a "angličanem" pohodlně skórovat. Domácí ve svých brejcích byli nebezpečnější a 2-3 x jsme odvraceli stěží na roh. Při naší neplodné mírné převaze se útok vůbec neprosadil a za zmínku stojí jen tvrdá střela M. Matouška z téměř 25 m do brankáře a nebezpečná polostřela - polocentr Malenky z pravé strany. Jenže před půlí (40. min.) jsme Klouparem faulovali na hranici vápna a špatně postavený brankář za málopočetnou zdí jen sledoval, jak míč kolem zdi poslal Vališ (stejně jako na jaře v dresu Běšin) k tyči na straně, kterou si měl hlídat. O chvíli později Flodr z TK nastřelil pouze kolineckou zeď. Ve druhé půli bylo více šancí na obou stranách, tu největší měl More, když si postavil míč na značku PK, ale s jeho slabou a málo umístěnou střelou si domácí golman poměrně snadno poradil. Chvíli po klíčovém momentu zápasu následoval brejk domácích (73. min.), pas do naší otevřené levé strany, V. Matoušek se nestačil vrátit se svým záložníkem a Kratochvíl z úhlu prostřelil Kardoše. A na 4:0 "namazal" domácím dvojí špatnou rozehrávkou v 85. min. kapitán Bláha. V závěru výsledek kosmeticky upravil technicky levou nohou Diviš po nahrávce Potužníka (88. min.).

Sestava: Kardoš, Potužník, Kloupar, Bláha, Hrudička, Diviš, M. Matoušek, Flodr, Kuželík, More, Škoda, Malenka a V. Matoušek

V důležitém zápase nás nepodržel brankář, utkání se nepovedlo stoperům (nezajištění upadnuvšího beka při 1. gólu, naivní faul před 2. gólem a 4. gól). Záloha držela krok se stejnou formací domácích do přesunu M. Matouška do útoku, kdy náš bezzubý útok začal být trochu nebezpečný. Upřít snahu nelze z mochtínských nikomu, ale nasazení Potužníka, M. Matouška i Flodra, Hrudičky, Kloupara je "jinde" než některých našich ostatních hráčů.

P.S. Tréninky pokračují v pondělí a ve čtvrtek od 17.00 h. v Mochtíně.