Bohatý fotbalový program čeká na hráče i fanoušky Sokola Mochtín. V Mochtíně se hrají tři zápasy v sobotu 11.9.2010 (st.přípravka, muži "B" a benefice V.Krbce), v neděli 12.9. se doma představí poprvé i naši žáci. Na hřiště soupeřů naopak cestuje naše ml.přípravka (do Janovic), mladší žáci (do Pačejova), dorostenci (do Hartmanic) a také "A" muži, kteří jedou do Hrádku u Sušice.

..SOBOTA 11.9.2010

-ml. přípravka So Mochtín jede na turnaj do JANOVIC, kde se začíná v 9,00 h.

DOMA v Mochtíně hraje od 10,00 h. st. přípravka MOCHTÍN - NAL.HORY,

již od 15,00 hod. OP mužů MOCHTÍN "B" - So VELKÝ BOR .  Sraz ve 14,00 hod., NOMINACE : Hromada, Tomaka, Bejvl, Tománek, Staněk, Černý, Dolejš st., Dolej T., Nováček, Kašpar, Křivánek, Sysel, Zoubek  + dorostenci : Flodr, Hrudička, Bláha, Matoušek M., Kloupar

.. od 17,00 hod. benifiční utkání V.KRBCE (oslava jeho padesátky)

NEDĚLE 12.9.2010

DOMA v Mochtíně - se hraje utkání OP žáků MOCHTÍN - BOLEŠINY od 9,00 hod.

.. dorostenci zajíždí k utkání OP do HARTMANIC, kde se začíná v 10,00 hod.

.. mladší žáci jedou k utkání OP do PAČEJOVA. Začátek ve 12,30 hod.

.. muži "A" So Mochtín zajíždí k utkání I.B třídy do HRÁDKU u Sušice. Jede se auty, z Klatov od pošty v 15,20, z Mochtína od hřiště v 15,30 hod., NOMINACE : Rajtmajer, Hromada, Šup, Křivánek, Troch, Novák, Jarabica, Švátora P., Dolejš T. a Ji., Čeleda - předpokládáme, že nám na 100 % pomůže (D.Dvořák je služebně mimo) , Kul, Voráč, Špindler,  doplnění po sobotním zápase.

Srdečně zveme na všechny zápasy naše příznivce !!!