V sobotu 4.9.2010 odehráli naši fotbalisté tři mistrovské zápasy se 100 % úspěšností ! Doma dopoledne naši dorostenci porazili Hradešice 5:0, po nich nastoupili naši mladší žáci, kteří dokázali zvítězit nad SK Bolešiny 7:2 ! Odpolední zápas mužů "B" v Bezděkově přinesl mochtínským barvám další výhru 2:1, která byla naprosto zasloužená, mohla být i vyšší! Blahopřejeme !  Víkendový fotbalový pořad uzavře zítřejší, nedělní zápas (5.9.) I.B třídy mužů Mochtín  "A"  - Svéradice "A" od 16,00 hodin - doufejme, že bude stejně úspěšný ! Srdečně na něj zveme všechny mochtínské fanoušky - začíná se již v 16,00 hodin !!!

- OP dorostu - MOCHTÍN - HRADEŠICE  5:0 (3:0). Úvodní zápas nové sezony 2010/2011 přinesl našim klukům první zaslouženou výhru, která mohla být při lepší koncovce ještě vyšší. Branky Mochtína : More 2, Diviš, Flodr, M.Matoušek - po 1, rozhodčí Míšek z Klatov.

- OP ml. žáků - MOCHTÍN - BOLEŠINY  7:2 (5:0). I naši mladší žáci dokázali všem, že s mládeží se v Mochtíně pracuje na výbornou. Poděkování patří hráčům, ale především trenérovi T. Kapustovi, který kluky cílevědomě připravuje již řadu let od ml. minižáků.Soupeř dlouho odolával, ale pak se prosadili naši střelci, výsledek je ještě lichotivý. Branky Mochtína : Jar. Pretzelmayer a Viliam Pretzelmayer - po 2, Vl.Tománek, J.Šafránek a M. Matejčík - po 1. Rozhodčí K.Šot

- OP mužů - BEZDĚKOV - MOCHTÍN "B"  1 : 2  (0:1). K zápasu odjelo béčko bez 4 hráčů základní sestavy, pomohli však naši talentovaní dorostenci i někteří kluci z áčka. Vyplatilo se. Mochtín odehrál kvalitní partii, při lepší koncovce mohl zvítězit i výraznějším rozdílem. Tým podržel svými zákroky golman Vlasta Hromada, v obraně dominoval především stoper M.Bejvl i krajní V. Špindler, dobře pracovala záloha, i naši útočníci byli na úrovni a to i po prostřídání, kdy do hry naskočili naši dorostenci, kteří měli v nohou již dopolední zápas s Hradešicemi. Skore otevřel ve 30.minutě po pěkné akci netradičně hlavou J.Voráč (0:1), na 2:0 mohl zvýšit vzápětí Ji. Čeleda, ale z výhodné pozice netrefil branku Bezděkova. Na druhé straně se do 100% šance dostal v závěru poločasu domácí Saša Zhwakin, ale Vl. Hromada ho vychytal. Po přestávce měl Mochtín další šance na skorování, ujala se však jen  hlavička Petra Sysla v 63.minutě (0:2). Bezděkov se hnal do útočení, ale nic významného si nevypracoval. Až v samotné závěru mu pomohl rozhodčí Haviár vymyšlenou penaltou, kterou proměnil na 1:2 P.Ouda. Závěr byl dramatický, když při protestech rozhodčí vyloučil našeho kapitána Ji. Švátoru a nikdo si nebyl jistý, zda si "nevymyslí" další provokační nesmysl ! Naštěstí vše dobře dopadlo, Mochtín měl naopak další tutovky, ale dost trestuhodně je zahodil. Výhra v Bezděkově těší, byla zasloužená ! Sestava Mochtína : Hromada, Bejvl, Staněk, Švátora Ji., Špindler (60.Potužník), Dolejš Ji. st., Bláha, Sysel, Černý, Voráč (50.M.Matoušek), Čeleda (80. Kardoš). Branky : VORÁČ Jan - 1, SYSEL Petr - 1. Rozhodoval Štefan Haviár z Klatov, 50 diváků, ČK 0:1 (JI. Švátora).