V dalším mistrovském kole jede naše béčko mužů v sobotu 4.9. do Bezděkova, áčko pak hraje doma v neděli 5.9.2010 již od 16,00 hod. okr. derby I.B třídy s FK Svéradice ! Na oba zápasy byla provedena po dnešním (pátečním) treninku nominace. Bohužel, účast byla slabá, na zápasy je i několik hráčů omluveno !

Do bojů o mistrovské body vstupují i naši mládežnické týmy Sokola Mochtín. Budeme jim také držet palce !

Víkendový program 4. - 5.9.2010 :

..so 4.9. v Mochtíně  : od 9,30 h. OP dorostu  MOCHTÍN - HRADEŠICE,  od 11,30 h. OP mladších žáků MOCHTÍN - BOLEŠINY

.. so 4.9. OP mužů : od 17,00 h. BEZDĚKOV - MOCHTÍN "B". K utkání jedeme auty, společný odjezd z Mochtína v 15,35 h., z Klatov od pošty v 15,45 hod. - drezy: P.Černý. NOMINACE : Hromada, Tomaka, Staněk,Bejvl,Sysel,Dolejš st., Černý, Čeleda, Švátora Ji., Voráč (1/2) - další doplnění dorostenci (po dopoledním dor. zápase)

.. ne 5.9. I.B tř. mužů : od 16,00 hod. doma MOCHTÍN "A" - SVÉRADICE. Sraz v 15,00 hod., NOMINACE : Rajtmajer, Hromada, Šup, Špindler, Jarabica, Švátora P., Babka (?), Plánička (?), Voráč, Kul, Novák, Dvořák, Troch, Křivánek, Flodr, Bláha - případné další doplnění bude řešeno v sobotu v podvečer. Hráči T.Babka a Zd. Plánička obratem oznámí K.Šotovi (605 357370), zda budou v neděli na zápas k dispozici, či ne - děkuji.

Srdečně zveme na  uvedené zápasy všechny naše příznivce !