O fotbalovém víkendu 29. - 30.5.2010 hrají doma jen muži "A" a to v neděli veledůležitý zápas I.B třídy s FC Švihov !  Všechna naše ostatní družstva hrají na hřištích svých soupeřů, některá dokonce již v pátek 28.května 2010.  Mezi nimi i naši  ž á c i, kteří dokázali vyhrát v DLOUHÉ VSI  8:0 a titul Přeborníka okresu mají na dosah ! Branky v Dl.vsi za Mochtín stříleli : Zb. Smolík 3, Petr Rajtmajer a Jakub Bejvl 2, Michal Bočkaj 1. Rozhodoval J.Abrahám.  V Nýrsku hrála v pátek 28.5. také naše st. přípravka, ale výsledek jsem zatím nesehnal.

Víkendový program fotbalistů So Mochtín

SOBOTA 29.5.2010

- OP mužů - Svatobor Hrádek - So Mochtín "B". K utkání se jede auty, společný odjezd z Klatov od pošty v 15,20, z Mochtína od hřiště v 15,35 hod., drezy: Pavlík J., NOMINACE : Staněk , Švátora Ji., Nováček, Černý, Zoubek, Dolejš Ji.st., Křivánek, ? Hořejší , ?Kubala  z dorostu : Matoušek M., Matoušek L., ? Bláha L., Potužník, Škoda - hráči s otazníkem potvrdí svoji účast co nejdříve K.Šotovi (mob. 605357370).

NEDĚLE 30.5.2010

-OP ml.přípravka od 10,00 hod. FC Švihov - So Mochtín - pokyny k dopravě vydali trenéři

-OP dorostu od 10,30 hod. So Kasejovice - So Mochtín - doprava auty rodičů

-I.B třída mužů  d o m a  od 17,00 hod. SO MOCHTÍN - FC ŠVIHOV.  Na velice důležitý zápas (pro oba týmy) byla provedena následující NOMINACE hráčů So Mochtín : Hromada, Rajtmajer, Podráský, Jarabica, Čeleda, Špindler, Švátora P., Novák, Plánička, Dolejš Ji.ml.,Tykal, Voráč, Sysel, Hořejší - ?,Dolejš T., Kašpar

Srdečně zveme na tento duel doma všechny naše příznivce a předem děkujeme za podporu !