O víkendu 22. a 23.5.2010 hrají jen muži. Mládežnická družstva mají volno - hraje se Otava Cup v Sušici a celé kolo mládežníků je přesunuto na náhradní termín. Ve středu 19.5. odehráli naši dorostenci odložené utkání v Kolinci, kde prohráli 3:5.

.. v pátek 21.5. po treninku byla provedena nominace mužů na sobotní zápas áčka v Pačejově, i na nedělní zápas béčka doma s Vrhavčí. Hlavně ten sobotní zápas je pro naše muže hodně důležitý a tak věříme, že všichni udělají pro zisk potřebných bodů maximum ! Srdečně na tento duel (ale i na nedělní derby s Vrhavčí) zveme naše příznivce !!!

.. SOBOTA  22.5.2010 :

.. od 17,00 hod. - utkání I.B třídy mužů So PAČEJOV - So MOCHTÍN . Na zápas jedeme autobusem, odjezd z Klatov od Lídlu je v 15,10 hod., z Mochtína pak v 15,20 hodin. NOMINACE : Rajtmajer, Hromada, Podráský, Jarabica, Dolejš Ji., Čeleda, Špindler, Plánička, Babka, Tykal, Švátora P., Kašpar, Novák, Šup, Hořejší -bude-li se moci uvolnit z práce  (omluveni jsou : Voráč, Sysel)

.. NEDĚLE 23.5.2010 :

.. od 17,00 hod. doma OP mužů - So MOCHTÍN "B" - So VRHAVEČ. Na tradiční derby zápas jsou nominováni :  Tomaka, Rajtmajer, Švátora Ji., Dolejš Ji. st., Zoubek P., Křivánek, Černý P., Staněk, Nováček , Kolárik L., Bejvl (oznámí, zda bude),       + dorostenci : Bláha, M.Matoušek, Potužník, Kloupar         (zraněný je K.Tománek),

.. máte-li někdo z nominovaných problém se na zápas dostavit, obratem volejte K.Šota (376 315974, mob. 605 357370), aby mohla být zajištěna obratem náhrada. Děkuji !

Srdečně zveme na oba zápasy naše příznivce !!!