Na naše muže "A" i "B" čekají poslední přípravné zápasy před mistrovským jarem 2010. Áčko jede v sobotu 20.3.2010 do Mrákova, béčko pak v neděli 21.3. do Neznašov, kde bude hrát se So Běšiny.  Po pátečním treninku byla provedena nominace hráčů.

- so 20.3. So Mrákov "A" - So Mochtin "A" od 14, 00 hod. Jedeme auty , odj. z Mochtína ve 12,30, z KT od pošty ve 13,40 hod. NOMINACE : Rajtmajer, Dolejš Ji.,Podráský, Dolejš T., Jarabica, Čeleda, Špindler, Švátora P., Sysel, Voráč, Tykal, Babka, Plánička. (T.Dolejš a St. Jarabica budou přímo v Mrákově), drezy: K.Šot

- ne 21.3. So Běšiny - So Mochtín "B" od 14,30 hod. v Neznašovech. Jedeme auty , odj. z Mochtína ve 13,25, z Klatov od Kauflandu ve 13,35 hod. - drezy: Ji. Švátora, P.Černý (jsou připravené v kabinách).   NOMINACE : Hromada, Dolejš Ji.st., Staněk, Bláha, Nový, Švátora Ji., Křivánek, Nováček, Zoubek, Černý, Troch, Kolárik J. (Vl.Hromada a P.Staněk bude přímo v Neznašovech),   POZOR (!) - J.Křivánek a P.Zoubek ještě musí svoji účast obratem potvrdit telefonicky K. Šotovi - 605 357370, nebo 376 315974 , popř. na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  - děkuji !  A co P.Kubala ? Dej o sobě něco vědět !!!

Dorostence tentokráte nevyužíváme, jsou na soustředění v Nezamyslicích.

Srdečně zveme na tyto dva zápasy i naše příznivce  !