O víkendu 13. a 14.3.2010 odhráli naši muži "A" i "B" další přípravné zápasy před mistrovským jarem. Béčko v sobotu porazilo v Bílukách dorostence ml. TJ Klatovy 4:0, v neděli pak mochtínské áčko porazilo v Domažlicích dorost domácí Jiskry 3:2.

so 13.3. - So Mochtín "B" - TJ Klatovy dorost  4 : 0 (3:0). Plánovaný zápas v Lubech Luby "B" - Mochtín "B" byl odvolán pro nezpůsobilý terén a tak jsme hledali náhradní řešení. Nakonec jsme sehnali hřiště v Bílukách a za soupeře dorostence TJ Klatovy, kterým byl zrušen zápas ve Strakonicích.  Hrálo se však na těžkém terénu na sněhu a ledu, hodně to klouzalo. Problémy byly i se sestavou, když řada našich hráčů je zraněna, nebo nemohla. Naštěstí z Č.Budějovic přijel L.Kolárik, pomohli i dva dorostenci. Mochtín byl lepší, zaslouženě zvítězil, když branky střílel ve 12.,28., 38. a 76.minutě. Sestava Mochtína : Vl.Hromada, P.Staněk, M.Kloupar (D), Ji.Švátora, J.Pavlík, Ji. Dolejš st., P.Sysel, Vi.Špindler, J.Křivánek, L.Nový, L.Kolárik - střídal M.Žiak (D), branky : Luboš NOVÝ - 2, Lukáš KOLÁRIK, Josef KŘIVÁNEK - 1

ne 14.3. - Jiskra Domažlice dor. - So Mochtín "A"  2 : 3 (0:2). Na umělé trávě nastoupili naši muži proti dorosteneckému týmu Jiskry, za který hráli většinou ml.dorostenci. Úvod vyšel našim hráčům, kteří šli v 7.minutě do vedení zásluhou Zd.Nováka. Ve 20.minutě zvyšoval za Mochtín M. Tykal a naši hráči měli i v dalším průběhu více ze hry i brankových příležitostí. Bohužel se golově neprosadili. Na druhé straně domácí v 60.minutě snížili na 1:2, ale vzápětí Zd. Novák vrátil Mochtínu dvoubrankové vedení. Závěr patřil Jiskře, která hrála přesilovku, když Mochtín dohrával o 9 hráčích (pro nevolnost odstoupil T. Dolejš, po "koňaru" statoval v útoku Ji.Dolejš) a dokázal ji využít snížením na konečných 2:3. Sestava Mochtína : P.Rajtmajer, Ji.Podráský, St.Jarabica, P.Švátora, Ji.Čeleda, T.Dolejš, R.Troch, J.Voráč (46.P.Sysel), Ji. Dolejš, Z.Novák, M.Tykal, branky : Zdeněk NOVÁK - 2, Martin TYKAL - 1.

TRENINKY mužů :  budou zatím jako minulý týden, tj. ve středu 17.3. od 18,30 hod. - tělocvična Gymnázia v Klatovech (mohou i dorostenci), v pátek 20.3. pak od 17,30 hod. v Mochtíně (běhání+umělka) - obuv vzít s sebou na oboje !

Dorost v pátek nebude - již ve čtvrtek odjíždí (+ někteří nej.žáci) na zimní soustředění do Nezamyslic.

Poslední přípravné zápasy odehrají muži o příštím víkendu zatím dle plánu (změny jen v případě nezpůsobilých terénů) - v so 20.3. muži "A" od 14,00 v Mrákově, v ne 21.3. muži "B" od 14,30 hod.(nově) v Neznašovech se So Běšiny.