V sobotu 27.2.2010 odehráli muži Sokola Mochtín druhý přípravný zápas jara 2010. Tentokráte na perfektně připraveném treninkovém hřišti v Hrádku u Sušice. Soupeřem jim byla Dlouhá Ves, která je také účastníkem I.B třídy.

Tatran Dlouhá Ves - Sokol Mochtín  1 : 3 (1:1).  Úvod zápasu patřil jednoznačně Mochtínu, který měl výraznou převahu i řadu šancí ke skorování. Brankově se ale prosadil jen Jiří Dolejš po přihrávce J.Voráče v 7.minutě. Tatran postupně vyrovnával hru a v 15.minutě Valvodou srovnal na 1:1, když mu z levé strany za obranu perfektně nahrál kapitán Hubený. V další části hry měl golovky především hostující Mochtín. Střely Nováka, Dolejše a Podráského šly těsně vedle, ale dorážka Hořejšího z malého vápna doslova volala po golu.  Po změně stran byl aktivnější domácí Tatran, který se tlačil do koncovky, ale střídajícího golmana hostí nepřekonal. Mochtín postupně srovnal krok, začal být aktivnější a v závěru utkání dvěma goly rozhodl tento zápas. V 80.minutě se golově prosadil Tomáš Dolejš a o pět minut později i Zdeněk Novák. Ten poslal míč hlavou do sítě, který se před tím odrazil od tyče domácí branky po střele Ji.Podráského z VPK.

Rozhodoval J.Abrahám ze Sušice, přihlíželo 20 diváků. Branky : Valvoda - Dolejš Jiří, Dolejš Tomáš, Novák Zdeněk.      Sestava  Mochtína :  Rajtmajer (Hromada), Jarabica, Podráský, P.Švátora, Špindler, Sysel, Voráč (Novák), T.Dolejš, Hořejší (Kardoš), Novák (Matoušek), Ji.Dolejš

Trenér St. Skala se musel i tentokráte obejít bez několika hráčů (Šup, Bejvl, Černý, Tykal,Troch), šanci tak dostali i další, aby se projevili.  Bez omluvy ale chyběl  Jiří Čeleda, který ve stejnou dobu hrál za Strážov v Sušici na UT proti Nýrsku. Hrubě tím porušil dohodu mezi kluby (Mochtín-Strážov), stejně tak se zachoval i SK Strážov, se kterým se náš klub snaží o korektní spolupráci.

POZOR !

Zítra (v neděli 28.2.2010) se koná v Mochtíně  b r i g á d a !  Musíme doodklidit sníh z hřiště s umělým povrchem, abychom tam mohli plnohodnotně trenovat !  SRAZ  je ve 13,00 hodin, vezměte si s sebou lopaty (uhelky), kdo máte možnost přivézt na káře kolečko, přivezte ho !!!    Prosíme o pomoc při úklidu nejen hráče, trenéry a funkcionáře FO,ale i naše fanoušky - předem děkujeme !  Je to poslední šance zítra to odklidit, od pondělí má začít opět mrznout !

Další treninky  m u ž ů   budou již jen v Mochtíně !  Ve středu 3.3. a pak v pátek 5.3.2010 vždy od 17,30 hodin !!!

Další přípravný zápas  m u ž ů měl být odehrán se Strážovem na hřišti v Bílukách. Tam je ale povrch pokryt ledovou plotnou. Naštěstí se nám podařilo zajistit náhradní hřiště a to opět v Hrádku u Sušice.  Zápas Mochtín - Strážov se tak bude hrát v Hrádku v sobotu 6.3.2010 již od 13,00 hodin !   Pokyny k dopravě i nominace bude sdělena na trenincích a pak i na našem webu.
Přidat komentář