V sobotu 27.2.2010 odehrají naši muži Sokola Mochtín další přípravný zápas. Tentokráte se na hřišti v Hrádku u Sušice utkají od 13,00 hodin s týmem Tatranu Dlouhá Ves.

Na tento zápas s tradičním účastníkem I.B třídy pojedeme opět  a u t y  hráčů. Z Klatov od pošty bude odjezd v 11,30, z Mochtína od hřiště pak v 11,45 hod.  Drezy :  K.Šot   (v Klatovech nečekejte na P.Sysla a J.Voráče, naloží  je v Plánici trenér St. Skala a přiveze je přímo do Hrádku)

NOMINACE hráčů na tento zápas :  Rajtmajer, Podráský,Dolejš Ji., Čeleda, Švátora P., Voráč, Špindler, Jarabica, Novák, Dolejš T., Sysel, Zoubek, Matoušek, Hořejší, Hromada

Stále platí, že v případě mimořádné události, je povinností nominovaného hráče se z neúčasti na zápase předem včas omluvit, aby mohla být zajištěna za něj náhrada - tel- K.Šot 605 357370.

Srdečně zveme na tento zápas i naše příznivce !