Tradičním turnajem v halové kopané se v neděli 27.12.2009 rozloučíme s rokem 2009 ! Odehrajeme ho tradičně ve velké hale ZŠ Čapkova v Klatovech.

Přihlášky a prezentace týmů je od 8,25 do 8,40 hod., pak budeme losovat a v 9,00 hod. zahájíme turnaj prvními zápasy

TURNAJ je určen mužům, členům TJ Sokol Mochtín, jejich kamarádům a příznivcům mochtínského fotbalu. Podmínkou je, že v každém týmu (4+1+náhradníci) musí hrát minimálně 2 hráči - členi TJ Sokol Mochtín ! Start dorostenců i vyspělých žáků je možný.

Hraje se futsalovým míčem dle pravidel halové kopané. Upřesnění bude na místě před  zahájením.  Drezy jsou vítány, kdo je nebude mít, půjčíme mu rozlišovací tílka.  Vítěz získá na 1 rok putovní pohár TJ Sokol Mochtín, který má v držení tým NULY, vedený kapitánem Jiřím Dolejšem.

Startovné je simbolické 200,- Kč na tým, které se hradí při presentaci.

Upozornění : všichni musí mít s sebou čistou a vhodnou obuv do haly (s bílou podrážkou)!

Na závěrečném vyhodnocení vyhlásíme  tradičně nejen výsledky turnaje, ale také nejúspěšnějšího sportovce a trenéra TJ Sokol Mochtín roku 2009.

Muži So Mochtín budou také seznámeni s plánem zimní přípravy na mistrovské JARO 2010 !

Srdečně zveme na tuto akci i naše příznivce do hlediště !