Muži Sokola Mochtín zakončili mistrovský podzim 2009 utkáním v Dlouhé Vsi. Tam jsme se také domluvili na těchto záležitostech :

Dobrovolné treninky (společné) pro muže a dorost

budou za dobrého počasí pokračovat i v následujícím týdnu - v úterý 17. 11. a ve čtvrtek 19.11. 09 vždy od 17,30 hod.    Přijďte si udržovat kondici  f o t b á l k e m  na umělém hřišti v Mochtíně !   Správná obuv  na umělku (tarfy, tenisky) podmínkou !

D O K O P N Á   mužů (A i B) Sokola Mochtín

proběhne v sobotu 21.11.2009 v Mochtíně.  SRAZ v kabinách ve 13,00 hod. - rozdělelní do družstev -  fotbálek  (pravděpodobně na umělce) - pak úklid sítí, branek,  od 15,00 hod. posezení ve Fotbalce - gulášek, stručné hodnocení, informace o akcích v závěru roku 2009 i o zimní přípravě na mistrovské JARO 2010. Na závěr zpívaná.  Manželky a snoubenky jsou vítány.