Předposlední podzimní kolo I.B třídy mužů má nádeh okresního derby. V sobotu 7.11.2009 totiž naši fotbalisté přivítají doma celek TJ Klatovy "B". Hraje se od 14,00 hodin. Soupeř sestoupil z I.A třídy a nedaří se mu ani v I.B třídě, zatím je v tabulce poslední. Věříme, že ho Mochtín nepodcení a získá doma další mistrovské body.

A zde je nominace mužů "A" So Mochtín na tento sobotní zápas : Rajtmajer, Hromada, Čeleda, Podráský, Dolejš T., Hořejší, Voráč, Kašpar, Černý, Tykal, Břečka, Špindler, Švátora P., Zoubek - sraz ve 13,00 hod., případnou neúčast (jen z vážných důvodů) je nutné obratem tel. oznámit K.Šotovi - 605 357370, aby mohla být zajištěna náhradní delegace.

.. v neděli 8.11.2009 odehrají naši muži "B Sokola Mochtín svůj poslední mistrovský zápas letošního roku 2009 a to  d o m a  v Mochtíně od 14,00 hod. s TJ ŽIHOBCE.  Na tento duel byla provedena po čtvrtečním treninku tato nominace hráčů : Tomaka, Nováček, Švátora Ji.,Břečka, Křivánek, Dolejš Ji.st., Kolárik L., Sysel, Voráč, Bláha P., Zoubek,      Jar. Pavlík zajistí ještě účast dorostenců : M.Matoušek, P.Kardoš, L.Bláha .   I zde platí, že případnou neúčast musí dotyčný hráč obratem oznámit K.Šotovi na mob. 605 357370, aby mohla být operativně řešena náhradní delegace.  Díky !

POZOR !  Na oba zápasy přijďte včas i hráči, kteří pro zranění nemohou hrát !  Budeme si chtít udělat fotku na památku a byla by škoda, aby na ni někdo chyběl.