Po čtvrtečním treninku byla provedena nominace mužů A i B na víkendové zápasy. Doma v Mochtíně se  představí fanouškům naše mladší i starší přípravky (v sobotu),v neděli 11.10. se pak fanoušci mohou těšit na předzápas žáků Mochtín - Strážov a zápas mužů Mochtín B - Sušice B. Ostatní naše týmy hrají na hřištích svých soupeřů.    POZOR ! V pátek 9.10.2009 v noci byly do článků doplněné nové, aktuální informace. Přečtěte vše znovu !!!

SOBOTA 10.10.2009

.. doma od 10,00 h. ml.přípravka So Mochtín - FK Horažďovice, od 11,20 h. st.přípravka So Mochtín - FK Horažďovice.

..od 13,00 h. hraje náš DOROST v Žichovicích

.. od 16,00 hod. hrají muži So Mochtín "A" v ŽINKOVECH.  Jede se autobusem, odjezd ve 14,20 hod. z Mochtína od hřiště, z Klatov od Beránka ve 14,30 hod.      POZOR  doplnění ! Zvažuji, zda bych neměl odvolat autobus. Zd.Novák a T. Holiš přijedou přímo do Žinkov, ten nepočetný zbytek bychom mohli zvládnout auty - čekám na Váš názor i na nabídku, kdo by vzal auto.  Musím to v sobotu dopoledne vyřídit, i když od 10,00 hod. pískám v Mochtíně dvojzápas mládeže.  VOLEJTE, pište !  S pozdravem K.Šot

POZOR !-Upravená NOMINACE : Hromada, Rajtmajer, Jarabica, Dolejš Ji., Švátora P., Troch R., Čeleda Ji.,Podráský, Kašpar,  Hořejší, Novák Zd., Křivánek, Holiš, Lapáček  a V.Nováček, bude-li moci !  Případné dotazy volejte na 605 357370 - K.Šot      Sestava byla upravena v pátek v noci na základě omluv !

NEĎELE 11.10.2009

.. ve 13,30 hod. hrají doma žáci předzápas So MOCHTÍN - SK STRÁŽOV

.. v 16,00 hod. hrají doma muži So MOCHTÍN "B" s TJ SUŠICE "B". Sraz v 15,00 hod., NOMINACE : Tomaka, Švátora Ji., Holiš, Křivánek, Bláha, Špindler, Dolejš Ji.st., Nováček,  Lapáček, Zoubek, popř. další hráči, se kterými se domluvíme v sobotu.Ti z nominovaných, kteří se nemohou zúčastnit, tak budou obratem volat K.Šota (605 357370) a tuto skutečnost mu sdělí, aby byla zajištěna náhrada.

V nominacích chybí několik hráčů (V PÁTEK V NOCI DOPNĚNO O DALŠÍ)pro zranění,  nemoc, či služební cesty - Bejvl, Tykal, Lorenc, Nový, Černý, L.Kolárik, Petrů, Staněk, Voráč, Dolejš T., přesto věříme, že ti ostatní - nominovaní udělají vše pro úspěch týmů Sokola Mochtín.   Držíme palce !!!

POZOR ! V pátek 9.10.09 odpoledne se bude sekat hřiště. Pak je nutné hřiště přelajnovat !  Čáry budou dobře vidět, nebude to složité.  Chci požádat někoho z rodičů z týmů přípravek, popř. žáků, nebo hráče B mužů, aby se na lajnování u mne obratem (K.Šot - 605 357370) přihlásili k tomuto pátečnímu lajnování. Rád pomohu s namícháním latexu i s ukázkou lajnování ! Začínalo by se tak kolem 17,00 hodiny.  Těším se na spolupráci.  DOPLNĚNO V PÁTEK V NOCI : spolupráce žádná nebyla, nikdo nepřišel - lajnoval jsem sám.

Na všechny zápasy srdečně zveme naše příznivce !!!