V dalším domácím zápase vyhráli žáci nad Švihovem.Vývoji utkání hodně napomohla rychlá úvodní branka,kterou vstřelil ve druhé minutě Lukáš Malenka po nádherné přihrávce Jakuba Bejvla.Tato branka hosty doslova šokovala,taže vůbec nevěděli co mají hrát.Navíc ve třinácté minutě skóroval Zbyněk Smolík a vypadalo to na pěkný debakl.Jenže Mochtínu chybělo tentokrát trochu pověstného štěstíčka a tak další šance zůstaly nevyužity.Nejvíc asi zamrzela hlavička Jakuba Bejvla po rohu,kterou zastavila tyč švihovské svatyně.Za tohoto stavu měl Švihov několik ojedinělých šancí,tyto však naše obrana buď zlikvidovala nebo zasáhl náhradní brankář Jakub Rubáš.Ve druhé půli se obraz hry příliš nezměnil.naši kluci drželi míč na svých kopačkách,ale kýžený uklidňující gól ne a ne přijít.Až v 58.minutě se trefil Zbyněk Smolík.V 63.minutě se do listiny střelců zapsal Jakub Hadáček po svělé nahrávce od Zbyňka.Za pět minut zkompletoval hatrick Zbyňa.I po změně stran jsme měli několik dalších příležitostí.Po brance volala především ta z 50.minuty kdy po nahránce Zbyňka Smolíka netrefil branku z hranice malého vápna Lukáš Malenka.

Pokud mám hodnotit výkon mužstva ,musím tentokrát kluky pochválit.Na rozdíl od minulého zápasu nechyběl hráčům důraz v osobních soubojích i v zakončení.Příjemně překvapil Mirek Zajíc na stoperu,který ve dvojici s výborně hrajícím Petrem Reitmajerem nedal soupeři šanci.Vyzdvihnout je třeba i výkon Jakuba Rubáše,který musel tentokrát nastoupit  do branky ,když oba golmani byli z vážných důvodů nepřítomni.Vcelku dobře se zapojili i naši benjamínci,i když tentokráte pobyli na hřišti méně času než v předcházejících zápasech.

Sestava:Rubáš-Žiak,Reitmajer,Zajíc,Bočkay-Smolík,Kozák,Malenka,Hadáček-Bejvl,Pretzelmayer Viliam

Střídali:Pretzelmayer Jaroslav,Tománek,Nebeský,Řeřicha,Lorenc,