V prvním domácím zápase i přes velmi průměrný výkon porazili žáci Luby.I přes poměrně vysokou výhru nemohu být s výkonem svých svěřenců spokojen.mnozí hráči přistoupili k utkání velmi vlažně a nebýt toho,že proti nim hráli v podstatě mladší žáci mohlo utkání dopadnout jinak.

Celý první poločas se hrálo v podstatě na polovině Lub,přesto nebo právě proto se našim klukům nedařilo dlouho prosadit.Až v jedenácté minutě doklepl odražený míč do branky Jakub Bejvl(branka byla připsána Zbyňkovi Smolíkovi rozhodčí obrátil minuty a čísla dresu).Ve 23.minutě se trefil Petr Reitmajer ,28.minuta patřila opět Bejvlovi a účet první půle uzavřel Smolík ve 34. minutě (Branka připsána Žiakovi?:-)).Po změně stran se ve 40.a42.minutě dvakrát trefil Smolík a v 50.minutě uzavřel skóre Jakub Rubáš.

Od šesté branky se hra domácích zvrhla v oblíbené:,,Každý chce dát branku."Svou nedisciplinovaností se Mochtín připravil o možnost vyššího vítězství a naopak nabídl několik šancí hostům svými chybami.Naštěstí pro nás zůstaly tyto chyby nepotrestány.

Někteří hráči by se měli trochu více zamyslet nad svým přístupem jak k zápasu,tak k treninkům tak i ke svým spoluhráčům.Jak jinak si vysvětlit,že někteří jsou schopni přijít včas na stanovený sraz a jiní klidně přijdou o čtvrt hodiny  i více později bez jakékoli omluvy či vysvětlení.A to se potom přenáší i na hřiště,kdy hráči nedokáží zodpovědně plnit své úkoly na svých postech,nepracují naplno nebo nehrají kolektivně aještě se cítí ukřivdění když je vystřídám,nebo kritizuji.

Další zápas nás čeká již tuto středu opět doma proti Švihovu.Doufám,že si kluci vezmou mé výtky k srdci a podají zodpovědný výkon.

Sestava Mochtín:Beneš-Zajíc,Reitmajer,Lorenc,Žiak-Malenka,Kozák,Rubáš,Smolík-Kuchař,Bejvl

Střídali:Peleška Petr,Pretzelmayer Jaroslav,Pretzelmajer Viliam,Řeřicha,Tománek